Sukcesy szkolne w roku 2009/2010

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2009/2010
  • zwycięzcyW Konkursie Informatycznym dla klas II na najciekawszą grafikę wykonaną w programie TuxPaint zwycięzcami zostali:
I miejsce -  Igor Miller
II miejsce - Karolina Hyla
III miejsce - Marta Cecotka


Organizatorem konkursu była Karolina Majchrzak.
 
  • W V edycji konkursu tańca dla uczniów klas I – III „MINI PLAYBACK SHOW” zwycięzcami zostały klasy:
„Hannah Montana i zespół” Ic
„Crazy Girls” IIb
„Lady Jackson” IIIf

                                                zwycięzcy   zwycięzcy
  • konkursW ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: na logo biblioteki i rozsypankę kołową
W konkursie na logo biblioteki:
I miejsce zajął Patryk Langier Vb
II miejsce - Justyna Miedzińska Vc

Konkurs rozsypanka kołowa pt. Dlaczego warto czytać książki?
I miejsce zajęła Adrianna Duńka Ia
II miejsce – Natalia Gawin Ve


 
  • zwycięzcyW konkursie na najbardziej ekologiczny strój połączony z konkursem wiedzy o naszej planecie podczas obchodów Dnia Ziemi I miejsce zajęła klasa If.
  • W V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim uczniów klas I – III pod hasłem „Wiosna w poezji dziecięcej” wyróżnienia zdobyli:
Kaja Mijas If
Ola Nadajewska IId


Opiekunem była Jolanta Hendrykowska.
 
  • Laureatami Konkursu języka angielskiego dla uczniów klas II i III „ENGLISH COMPETITION FOR YOUNG LEARNERS” zostali:
Klasy II
I miejsce – Paulina Skalik IIc
II miejsce – Alicja Banaszkiewicz i Igor Nędzia IIf
III miejsce – Igor Miller IIb i Weronika Horenda IIf

Klasy III
I miejsce – Mikołaj Barabarz IIIb  i  Marta Winiarska IIIc
II miejsce – Filip Sobisz  IIIe i Julia Kołowrotkiewicz IIIe
III miejsce – Natalia Różycka IIId i Julia Orbach IIId


 
  • konkursLaureatami VI edycji konkursu "Młody Przyrodnik" zostali:
Pirek Mariola VIc
Urbański Tomasz VIe
Lisowski Mateusz VIf
Purgał Kinga VId

 
  • W Konkursie plastyczno-przyrodniczym:
I miejsce zajął Błażej Ćwiek IVa
II miejsce - Monika Kosińska VIe
III miejsce - Alicja Wąchała Vc

 
  • praceW konkursie plastycznym dla uczniów klas I – III "Wiatr, powietrze, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" zwycięzcami zostali:
Klasy I
I miejsce – Maciej Kawiński Ib i Adrianna  Duńka  Ia
II miejsce – Wiktoria Pawłowska If i Kaja Mijas If
III miejsce – Klara Misztela Id

Klasy II
I miejsce – Julia Jafra IIb
II miejsce – Daria Fałek IIb
III miejsce – Patrycja  Kwaśniewska II f

Klasy III
I miejsce – Magda Zielińska IIIb  i Tomasz Roske IIIe
II miejsce – Julia Kołowrotkiewicz IIIe
III miejsce – Julia Ptasińska IIb


Organizatorki konkursu: Bożena Łopacińska i Agnieszka Byczek.
 
  • W Konkursie „Matmistrz” dla uczniów klas V i VI laureatami zostali:
Kamil Jędrzejczak VIf
Anna Dobrowolska VIb
Tomasz Urbański VIe
Klaudia Sajkowska VIb
Piotr Sitkowski VIb
Oskar Badek VIb
Joanna Strzelecka VIa
Maciej Winiarski Vd
Kamil Stańczyk Vd
Karolina Szulc VIa
Fabian Stępień VIb
Filip Grzankowski Vc

 
  • zwycięzcyW Konkursie recytatorskim „Wiosna  w poezji poetów polskich” zwycięzcami zostali:
Klasy I:
I miejsce - Kaja Mijas If
II miejsce - Sara Jankowska If
III miejsce – Filip Gawroński  Ic i Kuba Mastalen If

Klasy II:
I miejsce – Ola Nadajewska IId
II miejsce - Nadia Cebula IIc
III miejsce – Ola Wójcik IIB

Klasy III:
I miejsce – Szymon Stalbowski IIIc i Julia Kołowrotkiewicz IIIe
II miejsce - Anita Jędrasik IIIe i Bartosz Jadwiszczak IIIf

 
  • rysunkiW Konkursie bibliotecznym "Czytanie na czasie - książka na deser "
I miejsce zajęła Barbara Skrzypczyk Vd
II miejsce – Zofia Kwiecińska IVc
III miejsce – Weronika Mazerska i Kasia Dąbrowska VIe


Organizatorzy konkursu - nauczyciele biblioteczni
 
  • W konkursie sprawdzającym wiedzę o Stanach Zjednoczonych zwycięzcami zostali:
Klasy V-te:
I miejsce - Maciej Winiarski Vd
II miejsce - Patryk Kowalczyk Vf
III miejsce - Michał Fabiański Vf

Klasy VI-te:
I miejsce - Mariola Pirek VIc
II miejsce - Oskar Badek VIb
III miejsce - Martyna Molińska VIc  i  Kamil Gajek VIf

 
  • W konkursach przyrodniczych: na najładniejszy rysunek, na najciekawszy plakat i na najładniejszy karmnik lub budkę lęgową
I miejsce zajęła Weronika Malinowska za rysunek
II miejsce - Natalia Michalak za plakat
III miejsce - Martin Randal za karmnik


Organizatorem konkursów była Teresa Glubowska.
 
  • kartkiW konkursie językowym na najciekawsze kartki świąteczne zwycięzcami zostali:
Język angielski:
I miejsce - Maja Kowalewska i Justyna Miedzińska Vc
II  miejsce - Anna Dobrowolska i Kasia Ślusarczyk VIb
III  miejsce - Paulina Warcholińska Vd

Język niemiecki:
I  miejsce - Weronika Mazerska 6e
II miejsce - K. Madej 5b
III miejsce - Klaudia Łączkowicz 5a

 
  • konkursW konkursie na najładniejszy stroik świąteczny
I miejsce zajęły: Julia Sobieraj Ia, Anna Biniek  Ic i Paulina Skalik IIc
II miejsce: Wiktor Grelowski  If, Wojtek Grelowski If, Maja Marczyńska  IIc
III miejsce: Kinga Leszczyńska If, Daria Giltler If, Natalia Sobieraj IIIc i Eryk Zywert IIId

 
  • konkursW konkursie na najciekawszy rysunek związany z zimą oraz świętami wykonany w programie graficznym TUX Paint:
I miejsce - Kuba Karwulewicz
II miejsce - Mateusz Firkowski
III miejsce - Julia Bednarczyk

 
  • W konkursie informatycznym na najciekawszą grafikę komputerową zwycięzcami zostali:
I miejsce - Fabian Stępień
II miejsce - Paulina Adaszek
III miejsce - Ania Dobrowolska


Organizatorem konkursu była Karolina Majchrzak.
                                         Fabian   Paulina   Ania
  • konkursW Konkursie Pięknego Czytania zorganizowanym pod hasłem „Czytała babcia, czytała mama, czytam ja” wyróżnienia otrzymali:
Robert Alberciak Va,
Karolina Parzybut VIc,
Marlena Kubiak VId

 
  • konkursW Konkursie plastycznym pt. "Praca górników" I miejsce zajęła Ola Sołtysiak IIc.
     
  • konkursW Konkursie plastycznym: „W krainie Majów, Azteków” I miejsce zajęli: Marek Kamiński, Kasia Dąbrowska i Patryk Langier.
  • konkursW Konkursie plastycznym: „Jesień wokół nas...”:
I miejsce zajęła Julia Krupa Ie
II miejsce - Julia Chęcińska Ia
III miejsce - Maciek Kawiński Ib

 
  • W konkursie czytelniczym pt.: „Magia  dobranocek” I miejsce zajęła Anna Gawłowska IIIc
  • W Konkursie plastycznym pt.: „Postać z mojej ulubionej dobranocki”

I miejsce zajął Maciej Kawiński Ib,
II miejsce – Karolina Szal Ia,
III miejsce – Sara Jankowska If

 
  • W Konkursie literackim na wakacyjne opowiadanie:
I miejsce zajął Marek Kamiński VIa za pracę pt. "Niedźwiedź jaskiniowy"
II miejsce: Mariola Pirek VIc za pracę pt." Spełnione marzenie"
III miejsce - Magdalena Cłapa IVc za pracę pt."Moja wakacyjna przygoda"

 
  • konkursW akcji Policji i firmy Statoil "Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze”
I miejsce zajął Piotr Mamrot Ia
II miejsce – Jakub Pietrzak Id
III miejsce - Ola Krawędek Ie
powrót