Sukcesy szkolne w roku 2007/2008

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2007/2008
  • W Konkursie „Przygoda z poezją-debiuty”
I miejsce zajął Mateusz Greszko IIIa za wiersz „Nasza Pani” (109 głosów)
II miejsce zajęła Olga Kuna IIe oraz Mateusz Greszko za wiersz ”Walentynki” (85 głosów)

 
  • 29 października 2007 w Konkursie - zagadce z okazji Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych zwycięzcami zostali: Klaudia Borowiecka VID, Dominik Mironiuk VE i Tomasz Siejka IVB

 
  • 31 października w konkursach z okazij Halloween:
I miejsce zajął F.Stępień IV b
II miejsce - K.Hendrykowska VIc
III miejsce - Z.Miszczyk W.Grabowska Va

 
  • 17 grudnia 2007 w II Konkursie Piosenki Świąteczno-Zimowej:
I miejsce zajęły Julia Bołdyrew IB i Karolina Wąchała IIC
II miejsce: Robert Alberciak IIIA i Klaudia Łączkowicz IIIA
III miejsce zajęła Patrycja Sianos IIIF

 
  • W listopadzie 2007 w Konkursie na projekt plakietki z okazji Dnia Pluszowego Misia
I miejsce - Angelika Kruś IIIa
II miejsce - Dominia Kulbat IIIc
III miejsce - Klaudia Pacholska IIId

 
  • W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Deutschfreund” - etap szkolny
w kategorii klas piątych:
I miejsce - Jakub Kiedrzyński VE
II miejsce - Dominik Mironiuk VE
III miejsce - Ewa Rózga VD

W kategorii klas szóstych:
I miejsce - Piotr Chęciński - klasa VID
II miejsce - Mateusz Pabich - klasa VID

 
  • W Konkursie na najciekawszy plakat narysowany w dowolnym programie graficznym do tematu "SP 12 szkołą bez przemocy"
I miejsce - Ada Niciak
II miejsce - Małgosia Bora
III miejsce - Marlena Krawętek

 
  • W Konkursie na stworzenie strony internetowej do tematu "SP 12 szkołą bez przemocy" w języku HTML
I miejsce - Piotr Wachulec VIA
II miejsce - Bartek Wyporkiewicz VIB
III miejsce - Jakub Jakubik VIB

 
  • W Szkolnym Konkursie Recytatorskim
I miejsce zajęli: Bartosz Jadwiszczak IF, Patrycja Owczarska IIE i Natalia Dmowska IIIE
 
  • W Konkursie plastycznym "Bezpieczne ferie zimowe" dla klas drugich
I miejsce - Martyna Sadura IIF
II miejsce - Karolina Wilińska IID
III miejsce - Dagmara Górecka IIB

 
  • W Szkolnym Konkursie Matematycznym - 5 kwietnia 2008 roku
I miejsce - Maciek Winiarski IIID
II miejsce - Bartek Włodarczyk IIIE
III miejsce - Krzyś Sadura IIIE

 
  • W Konkursie z wiedzy o Szkocji zwyciężyli Kubiak Filip (4b), Olczyk Mateusz (5b) i Figlus Michał (6c)
  • W Konkursie polonistycznym  "Mądrej głowie dość ......... przysłowie"
I miejsce - Mironiuk Dominik kl. Ve
II miejsce - Mrozik Piotr kl. Va
III miejsce - Michalska Anita kl. IVe, Szyjak Adrian kl. Va, Pirek Mariola kl. IVc i Trajdos Ola kl. Va

 
  • W Konkursie "Matmistrz SP 12" laureatami zostali:
Michał Figlus
Kamil Budzisz
Michał Szkodziński
Paulina Zygmunt
Piotr Wachulec
Ilona Ciołkowska
Krystian Stępień

 
  • W Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas I-III "Mistrz Ortografii".

I miejsce - Maciek Winiarski IIID
II miejsce - Dawid Goska IIIB
III miejsce - Filip Grzenkowski klasa IIIC, Krzysiu Sadura klasa IIIE i Iza  Kowalczyk klasa IIID

 
powrót