Sukcesy pozaszkolne w roku 2009/2010

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2009/2010.
  • fotoWśród wszystkich publicznych szkół podstawowych w naszym mieście kolejny już raz nasi szóstoklasiści okazali się najlepsi w sprawdzianie kompetencyjnym.
     
  • fotoPrezydent Miasta Krzysztof Chojniak wręczył listy gratulacyjne i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2009/2010.

Wśród nich znaleźli  się Ania Dobrowolska z VIB i Maciek Winiarski z VD.
 
  • KasiaW I Powiatowym Konkursie Poetyckim "Piszę sercem, sercem maluję" wyróżnienie zdobyła Katarzyna Grzędowska z Vf.

Opiekunem była Alicja Stobiecka.
 
  • W VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Jesteśmy Dziećmi Europy- z babcią za rękę świat w oczach dziecka”:

w kategorii uczniów kl. I – III:
III miejsce zajęła Aleksandra Nadajewska IId
W kategorii uczniów kl. IV – VI
I miejsce - Karolina Parzybut VIc
II miejsce - Dagmara Górecka IVb
III miejsce - Barbara Skrzypczyk Vd, Mariola Pirek VIc i Jakub Siedlecki VId
Karolina  foto
  • fotoW Powiatowym Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie i sprawności fizycznej uczniów kl. I w ramach akcji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa nasi uczniowie uplasowali się na III pozycji.

Opiekunem naszego zespołu była Agnieszka Robak.
 
  • logoW Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR uczennica naszej szkoły – Karolina Szulc – uzyskała wyróżnienie.

Kategoria KANGUREK (kl. drugie)
Wroński Konrad – IIc
Cecotka Marta – IIb
Skalik Paulina – IIc
Firkowski Mateusz – IIb
Miller Igor – IIb
Wodo Michał – IIc

Kategoria Maluch (kl. III i IV)
Chojnacki Adam – IIIa
Chojwa Tomasz – IIIe
Owczarska Patrycja – IVe
Kiedrzyński Tomasz – IVd
Kozłowski Maciek – Ivc
Bakowski Pior – IVc
Kuc Julia – IVc

Kategoria BENIAMIN (kl. V i VI)
Winiarski Maciej – Vd
Kowalczyk Izabela – Vd
Grzankowski Filip – Vc
Stańczyk Kamil – Vd
Szulc Karolina – VIa
Urbański Tomasz – VIe
Badek Oskar – VId
Lisowski Mateusz – VIf
Sitkowski Piotr – VIb
Sajkowska Klaudia - VIb
 
  • logoW Międzyszkolnym Turnieju "Ratujemy życie" zorganizowany przez Urząd Miasta w ramach programu "Bezpieczne Miasto 2010" I miejsce zdobyła pięcioosobowa drużyna przedstawicieli Szkolnego Koła PCK pod kierunkiem Heleny Olszewskiej.

Byli to: Ania Dobrowolska, Kuba Grzędowski, Piotr Sitkowski, Fabian Stępień i Kasia Ślusarczyk.
 
  • W I Powiatowym Wiosennym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" laureatami zostali między innymi uczniowie naszej szkoły:

II miejsce - Olga Kuna VE
III miejsce - Maciek Winiarski VD
wyróżnienie - Filip Dudek VC
 
  • fotoW I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ojczyzno moja najmilsza”:

I miejsce zajęła Barbara Skrzypczyk  z Vd, a III miejsce – Dagmara Górecka z IVb.

Opiekunkami naszych uczestników były Małgorzata Skrzypczyk i Alicja Stobiecka.
 
  • logoW Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Czyste powietrze dla wszystkich":

uczennica klasy IIIa - Ania Mozer - zajęła III miejsce, a Ania Gawłowska z IIIa otrzymała wyróżnienie.

Opiekunem naszych dziewcząt była Agnieszka Byczek.
 
  • dyplomW V edycji konkursu plastycznego "Jan Paweł II - Papież Polak" Dominika Kulbat z VC oraz Miłosz Lipowski z III b zajęli III miejsca.

Opiekę sprawowały: Ewa Baur, Teresa Dolata i Aleksandra Nowakowska.
 
  • fotoW X edycji Miejskiego Konkursu Matematycznego "Tęga Głowa" na 18 laureatów aż 7 było z naszej szkoły:

Sajkowska Klaudia, Sitowski Piotr, Urbański Tomasz, Badek Andrzej, Dobrowolska Anna, Szulc Karolina oraz Winiarski Maciej.

Opiekunami naszych uczniów były: Katarzyna Makowska, Ewa Adamczyk i Jadwiga Cholewa.
 
  • dyplomW IV edycji Konkursu Wiedzy Biblijnej Agnieszka Kulbat z kl. IVe otrzymała wyróżnienie.

Opieka: Teresa Dolata, Ewa Baur i Elżbieta Błońska.
 
  • fotoW Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Der die das - Kenner" I miejsce zajął Dominik Guga z klasy VIe.

Opiekunem była Ewa Kozłowska.
 
  • logoW Konkursie polonistycznym "Szansa na szóstkę" laureatami i finalistami z naszej szkoły zostali:

II miejsce - Marek Kamiński z kl. VIA
IV miejsce - Anita Michalska z kl. VIE
V miejsce - Andrzej Badek z kl. VIB
X miejsce - Piotr Sitkowski z kl. VIB
Finalistami zostali:
Aleksandra Chojnacka z kl. VID
Agata Boberek z kl. VIF
Katarzyna Ślusarczyk z kl. VIB

Opiekunami naszych uczniów byli nauczyciele poloniści
 
  • W III Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczny "Szanuj zieleń":

III miejsce wywalczyli uczniowie naszej szkoły: Agata Tłoczek i Maciej Głowacki z klasy IIIF.

Opiekunem uczniów była Agnieszka Robak.
 
  • W Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem "Nie wypalaj traw – przecież nie zabija się skowronków" I miejsce zajęła drużyna SP 12:

uczniowie klas IV – VI:
Anita Michalska VIe,
Michał Rogut Vf,
Andrzej Badek VIb,
Maciej Winiarski Vd,
Fabian Stępień VIb                                                                                         
uczniowie klas I – III:
Eliza Byczek IIIa,
Ania Mozer  IIIa,
Marta Winiarska IIIc.   

Opiekę sprawowały Helena Olszewska, Barbara Greger i Agnieszka Byczek.

II miejsce zajęła drużyna SP 12: uczniowie klas IV – VI:
Mariola Pirek VIc,
Ewelina Kisiel VIc,
Igor Nowakowski VIc,
Mateusz Lisowski VIf,
Kamil Jędrzejczak VIf

Uczniowie klas I – III:
Julia Kołowrotkiewicz IIIe,
Patrycja Skrobek IIIb,
Maja Krajewska IIIb

Opiekę sprawowały Teresa Glubowska, Bożena Łopacińska.
foto  foto
  • W Międzyszkolnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:

I miejsce zajął zespół SP 12 w składzie: Marcin Gumienny Vc, Daniel Świstak Vc, Magdalena Tępowska Vd.

Opiekunem drużyny  był  Tomasz Trzaskacz.
 
  • fotoW Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym  "3... 2... 1... Internet - Szkoła Bezpiecznego Internetu"  zespołowi naszej szkoły udało się zająć III miejsce.

W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy VId i VIe.

Opiekunem była Karolina Majchrzak.
 
  • fotoW Konkursie plastycznym "Z przysłowiami za pan brat":

II miejsce zajęli wychowankowie świetlicy: Nela Balcerek z I c,  Julia Pączkowska II c, Natalia Kopańska IIIc.

Opiekunem wychowanków świetlicy była Dagmara Kołowrotkiewicz
 
  • W Konkursie literacko - kulinarnym pt. "Smaki Europy" uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces - zdobyli I miejsce.

W skład naszego zespołu weszli: Maja Margasińska kl. IIIb, Julia Kołowrotkiewicz kl. IIIe, Julia Bołdyrew kl. IIIb, Anita Jędrasik kl. IIIe.

Uczniów przygotowała Dagmara Kołowrotkiewicz.
smaki  smaki
  • akcjaW Międzynarodowym konkurs "Learning Awards 2009" nasza szkoła dotarła do rozgrywek finałowych.

Koordynatorem akcji była Karolina Majchrzak.
 
  • W Konkursie świetlicowym "Ekoludek" Marta Winiarska z klasy IIIC zajęła II miejsce.

Na III miejscu uplasowały się Julia Kołowrotkiewicz IIIE i Anita Jędrasik IIIE.

Opieka - Dagmara Kołowrotkiewicz.
foto  foto
powrót