2013 - Spotkanie z Andrzejem Grabowskim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Dnia 08.10.2013r., w Radosnej Sali, dzięki inicjatywne i zaangażowaniu uczennicy Kingi Świstak z klasy IIIa oraz jej rodziców, odbyło spotkanie z pisarzem Andrzejem Grabowskim. W imprezie uczestniczyli uczniowie kl. III, nauczyciele, jak również zaproszeni goście.

Na początku spotkania Andrzej Grabowski - autor książek dla dzieci i młodzieży przedstawił swój dorobek literacki, prezentując swoje książki. Miłą niespodziankę pisarzowi „Bractwa rycerzy" sprawiły uczennice, recytując napisane przez siebie wiersze.

Kawaler Orderu Uśmiechu nie mógł powstrzymać wzruszenia.

Serdecznie podziękował młodym poetkom i artystkom za wspaniały prezent, nagrodził je swoimi książkami, jednocześnie zaznaczając, że opublikuje wiersze i umieści prace plastyczne w magazynie „Iskra”, którego jest wydawcą i redaktorem.

Podczas wspaniałej, pozbawionej dystansu zabawy, literat został zarzucony dziesiątkami dociekliwych pytań, na które udzielał dowcipnych odpowiedzi.

W imieniu wszystkich uczniów, Kinga Świstak podziękowała pisarzowi recytując napisany przez siebie wiersz.

Po spotkaniu uczniowie mogli indywidualnie porozmawiać z autorem „Przygód Skrzata Wiercipiętka”, otrzymać pamiątkowy autograf. Nie zabrakło także wspólnego zdjęcia.
powrót