2012 - Wystawa: Podróż do krainy dzieciństwa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Na głównym holu zaprezentowano wystawę książek pod hasłem "Podróż do krainy dzieciństwa".
Zgromadzono te pozycje książkowe, które w dzieciństwie czytali nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Każda z nich opatrzona była krótką notatką. Dlaczego ta pozycja została wybrana? Dlaczego jest ulubiona? Dlaczego warto polecić ją uczniom naszej szkoły?

Zredagowano gazetkę pod hasłem: Tak nasza biblioteka przygotowuje uczniów do życia. Na tablicach bibliotecznych rozmieszczonych na terenie szkoły i na stronie internetowej pojawiły się plakaty i zaproszenia do aktywnego udziału w obchodach (konkursach, wystawach, quizach, zabawach). Z tej okazji zaprosiłyśmy do udziału w imprezach brać uczniowską, nauczycieli, pracowników szkoły.
powrót