2009 - Wystawa "Dobranocki wszech czasów"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Po raz kolejny nasza biblioteka przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych.
Wszystkie imprezy przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy i uczniów działających w Kole Przyjaciół Biblioteki, miały na celu zwrócenie uwagi na ogromną rolę placówki w życiu szkoły, nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. W tym roku tematem przewodnim święta było hasło: Biblioteki szkolne - pełen obraz.

Na zebraniu Koła Przyjaciół Biblioteki ustalono program obchodów. Uczniowie chętni do pomocy zostali przydzieleni do realizowania poszczególnych zadań. Zredagowano gazetkę pod hasłem Biblioteka szkolna – pełen obraz informującą o święcie. Na tablicach bibliotecznych, rozmieszczonych na terenie szkoły i na stronie internetowej, pojawiły się plakaty i zaproszenia do aktywnego udziału w obchodach(konkursach, wystawach, quizach, zabawach). Uczennice z klas IIIc i IIIe w bajkowych strojach zapraszały społeczność szkolną do wzięcia udziału w święcie.

Na głównym holu zaprezentowano wystawę pod hasłem Dobranocki wszech czasów (książka – film – maskotka).
powrót