2008 - Wieczorek poezji Uczniów z klasą

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Dnia 29 kwietnia 2008 roku odbył się w naszej szkole wieczorek poetycki. Uroczystość przygotowali uczniowie z Koła Miłośników Poezji, którego opiekunem jest pani Alicja Stobiecka.
Siedmioro naszych zdolnych uczniów zaprezentowało swoje wiersze przed zaproszonymi gośćmi.
Na wieczorek zaproszeni zostali: pani Dyrektor Anna Kulisa, poetka piotrkowska Janina Nożownik, pani metodyk z Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli - pani Jadwiga Szymczyk, wychowawcy klas, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły, koleżanki i koledzy z naszej szkoły, rodzice, babcie, dziadkowie.

Wieczorek rozpoczęliśmy powitaniem przybyłych gości, następnie każdy z uczniów zaprezentował kilka najciekawszych wierszy ze swojej kolekcji.

Nie zapomnieliśmy również o poezji naszego honorowego gościa. Wszyscy z uwagą słuchali wszystkich dzieł. Następnie głos zabrała nasza opiekunka pani Alicja Stobiecka. Pani Ala chwaliła nas za nasze zaangażowanie podczas zajęć Koła Miłośników Poezji, dziękowała za współpracę i zachęcała do dalszej pracy. Program "Uczniowie z klasą" wymagał od naszej opiekunki i od nas wiele wysiłku i mobilizacji. Efektem końcowym był właśnie ten wieczorek.
Ostatnim etapem spotkania było wręczenie naszego pierwszego tomiku wierszy zaproszonym gościom wraz z naszymi autografami. To był niezapomniany wieczór :)
powrót