Konkurs na Grafikę Komputerową

ROK SZKOLNY 2017/2018 klasa 4

I miejsce - Zosia Szymczyk (praca nr 8)
II miejsce - Dominik Łosiewicz (nr 4)
III miejsce - Zosia Wolna (nr 36)


Zosia
Szymczyk

Dominik
Łosiewicz

Zosia
Wolna

ROK SZKOLNY 2017/2018 klasa piąta

I miejsce - Natalia Filipczak 5a (praca nr 2)
II miejsce - Dominika Bucholc 5e (nr 1)
III miejsce - Lena Kabzińska 5e (nr 6)

Wyróżnienia - Lena Nowakowska 5e (nr 6) i Filip Rol 5f (nr 8)


Natalia
Filipczak

Dominika
Bucholc

Lena
Kabzińska

Lena
Nowakowska

Filip
Rol


ROK SZKOLNY 2015/2016

I miejsce - Mateusz Urbański
II miejsce - Kacper Urbański
III miejsce - Anna Stanecka

Wyróżnienia - Ania Gos (nr 3), Ola Gawłowska (13), Natalia Panasiuk (16), Kaja Sacińska (22), Dominika Redlich (29), Julia Ostalczyk (32) i Dominika Maluga (42).

Mateusz
Urbański

Kacper
Urbański

Ania
Stanecka

Ania
Gos

Dominika
Redlich

Dominika
Maluga

Julia
Ostalczyk

Kaja
Sacińska

Ola
Gawłowska

Natalia
Panasiuk

ROK SZKOLNY 2014/2015

I miejsce - Weronika Białas
II miejsce - Natalia Depczyńska
III miejsce - Bartłomiej Pruszczyk

Wyróżnienia - Aleksandra Głowacka, Julia Jerczyńska, Magda Łaska

Weronika
Białas

Natalia
Depczyńska

Bartłomiej
Pruszczyk
Julia
Bąkowicz
Julia
Jerczyńska
Ola
Głowacka
Magda
Łaska

ROK SZKOLNY 2013/2014

I miejsce - Justyna Maciaszczyk
II miejsce - Aleksandra Nadajewska
III miejsce - Iga Ścibut

Wyróżnienia - Adrian Chawiński, Adam Mucha, Wiktoria Molińska, Alicja Wiśniak, Julia Lenarcik, Julia Jafra
Justyna
Maciaszczyk
Ola
Nadajewska
Iga
Ścibut
Adam
Mucha
Alicja
Wiśniak
Adrian
Chawiński
Wiktoria
Molińska
Julia
Lenarcik
Julia
Jafra


ROK SZKOLNY 2012/2013

I miejsce - Maja Margasińska
II miejsce - Karolina Faryś
III miejsce - Tomasz Roske

Wyróżnienia - Wojtek Szynkowski, Zuzia Adamczewska i Kamil Galewski
Maja
Margasińska
Karolina
Faryś
Tomek
Roske
Wojtek
Szynkowski
Kamil
Galewski
Zuzia
Adamczewska
Patrycja
Skrobek
Kaja
Krajewska
Anita
Łukomska

ROK SZKOLNY 2011/2012

I miejsce - Karolina Wilińska
II miejsce - Ola Greszko
III miejsce - Patrycja Owczarska
Karolina
Wilińska
Ola
Greszko
Patrycja
Owczarska

ROK SZKOLNY 2010/2011

I miejsce - Paulina Bujakowska
II miejsce - Hubert Suszyński
III miejsce - Szymon Ratajczyk

Wyróżnienia - Robert Alberciak, Natalia Dmowska, Patrycja Dawidowicz, Szymon Kozłowski, Michał Fabiański.
Paulina
Bujakowska
Hubert Suszyński Szymon Ratajczyk
Robert Alberciak Natalia Dmowska Patrycja Dawidowicz
Szymon Kozłowski Michał Fabiański

ROK SZKOLNY 2009/2010

I miejsce - Fabian Stępień
II miejsce - Paulina Adaszek
III miejsce - Ania Dobrowolska i Klaudia Sajkowska

Wyróżnienia - Ola Sik i Anita Michalska
Fabian
Stępień
Paulina
Adaszek
Ania
Dobrowolska
Klaudia
Sajkowska
Ola
Sik
Anita
Michalska

ROK SZKOLNY 2008/2009

I miejsce - Michał Trawiński
II miejsce - Filip Feldman
III miejsce - Kamil Majchrzak i Mateusz Olczyk
Michał
Trawiński
Filip
Feldman
Kamil
Majchrzak
Mateusz
Olczyk

ROK SZKOLNY 2007/2008 (klasa 6)

I miejsce - Marta Kamińska
II miejsce - Szymon Sala
III miejsce - Ada Wnuk
Marta
Kamińska
Szymon
Sala
Ada
Wnuk

ROK SZKOLNY 2013/2014 (klasa 5)

I miejsce - Alicja Kowalska
II miejsce - Nela Balcerek
III miejsce - Ada Żak

Prace wyróżnione - Weronika Majchrzak/Ada Duńka, Bartosz Owczarski, Julia Pasikowska/Agata Radke.
Alicja
Kowalska
Nela
Balcerek
Ada
Żak
Weronika Majchrzak
Ada Duńka
Bartosz
Owczarski
Julia Pasikowska
Agata Radke

WSTECZ

2018 Karolina Majchrzak