W dniu 17 grudnia odbyło się w świetlicy szkolnej coroczne spotkanie z hostorią, podczas którego uczniowie klas pierwszych mieli okazję uczestniczyć w pokazie rycerskim.
20-12-2018

Warsztaty teatralne

Wspaniałą przygodę przeżyli uczniowie klas szóstych w grudniu. Nasi szóstoklasiści mieli okazję poznać tajniki pracy w teatrze podczas warsztatów teatralnych.
W dniach 3-5 grudnia 2018r. odbył się, w naszej szkole, kiermasz bożonarodzeniowy.
Dnia 28 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z pielęgniarką szkolną p.Elżbietą Jagodzińską.
Jestem legionistą, który był świadkiem najpiękniejszej bitwy marszałka Piłsudskiego… Tak zaczyna się historia pewnego żołnierza, którego dokładne losy poznasz w Szkolnym Pokoju Zagadek.
4 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się finał konkursu  "Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek" organizowany w ramach programu  "Bezpieczne Miasto 2018". konkurs miała na celu promowanie problematyki z zakresu bezpieczeństwa.
W dniu 06.12.2018r. w świetlicy szkolnej odbyły się zabawy mikołajkowe połączone z ubieraniem choinki.
10-12-2018

Mikołajki w SP12

W Mikołajki w naszej szkole dominował czerwony kolor, a uczniów przed szkołą witał olbrzymi Święty Mikołaj :)
25 listopada przypadał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasza świetlica postanowiła uczcić kolejną rocznicę tego święta.
30 listopada w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII. Jak zawsze było duuuużo zabawy :)
Wieczór andrzejkowy to czas, kiedy wróżby okazują się wyjątkowo trafne, dlatego w tym dniu uczniowie naszej szkoły zajrzeli w przyszłość, by dowiedzieć się, co ona przyniesie.
W dniu 21 listopada 2018 roku uczniowie klasy IV e i VI b uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Europe Direct w Piotrkowie Tryb.
W poniedziałek 26 XI w naszej szkole na korytarzach można było spotkać uczniów z pluszowymi misiami. A to wszystko za sprawą Dnia Pluszowego Misia, który obchodziliśmy 25 XI.
W naszej szkole szczególnie obchodziliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Biblioteka szkolna to centrum życia intelektualnego i kulturalnego szkoły. To miejsce rozwijania zainteresowań i talentów uczniów. Nauczyciele bibliotekarze promując „modę na czytanie”  zaprezentowali  wystawę  książek  zakupionych w  ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.