Zapraszamy do akcji charytatywnych organizowanych w naszej szkole w celu wsparcia walki z choroba naszego ucznia Patryka Wysmyka. Szczegy na plakacie!
Wtorek 9 października był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Do grona uczniów naszej szkoły dołączyliśmy  pierwszoklasistów.
W poniedziałkowe przedpołudnie, 1 października, czytelnia szkolna zamieniła się w magiczne miejsce. Piękna, niepowtarzalna sceneria, zaczarowany las z Gangiem Słodziaków, tajemnicza polana z bogatym podszyciem leśnym, niecodzienna muzyka relaksacyjna.
Ten cytat w pełni oddaje ideę  Europejskiego Dnia Języków Obcych, obchodzonego w Europie 26 września.
16 października w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.
28 września w naszej szkole odbyła się Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca. Jak zawsze wszyscy uczniowie bawili się fantastycznie. Zapraszamy do galerii zdjęć.
W roku szkolnym 2018/19 uczniowie klas IV-VIII będą się uczyć informatyki w nowej pracowni komputerowej. Zapraszamy :)
3 września wypoczęci po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej uczniowie wrócili do szkoły. Wszyscy w radosnych humorach udali się do sal, aby spotkać się z wychowawcami i kolegami i koleżankami z klasy.
Szczególnie gorąco witamy wszystkich pierwszoklasistów. Mamy nadzieję, że bardzo szybko się zaaklimatyzujecie w naszej szkole i że będziecie się w niej czuli jak w domu :) Wszystkim życzymy samych szóstek i piątek w nowym roku szkolnym.
20 czerwca na Zamku Królewskim najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół otrzymali nagrody wyróżnienia za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztofa Chojniaka.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2016/2017.

Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2015/2016.

Podsumowanie najważniejszych wydarzeń w roku szkolnym 2014/ 2015.
Podsumowanie najważniejszych wydarzeń w roku szkolnym 2013/ 2014.
Podsumowanie najważniejszych wydarzeń w roku szkolnym 2012/ 2013.