30 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Karnawałowa uczniów klas IV-VIII. Jak zawsze była fantastyczna zabawa :)
W piątek, 18 stycznia, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III. Jak widać na załączonych zdjęciach, zabawa była fantastyczna :)
W dniu 17.01.2019r. Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzili spotkanie z uczniami klas I-III.
70 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kwestowaniu podczas XXVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizacją zajął się szkolny Wolontariat. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!
W miesiącu grudniu 2018 roku  oraz styczniu 2019 roku  uczniowie klas czwartych uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych „Katalogi on-line – ćwiczenia praktyczne”.
Wzorem lat ubiegłych Mały Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole akcję zbiórki karmy dla bezdomnych  zwierząt z piotrkowskiego schroniska.
15 stycznia uczniów klasy IIIc i IIIb odwiedził ratownik medyczny - Tomasz Rusołowski.
  Świąteczne czytanie to akcja zorganizowana w naszej szkole, mająca na celu upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Uczniowie klasy VIb i VIf w grudniu uczestniczyli w prelekcji historycznej pt. "Germanizacja dzieci polskiej w okresie drugiej wojny światowej”.
Pod hasłem "Pełna miska dla kotka i pieska” przebiegała zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Piotrkowie Tryb.
W piątek, 21 grudnia cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w jasełkach. Wspaniała, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Uczniowie przybliżyli nam historię narodzin Jezusa w Betlejem.
W czwartek, 13 grudnia 2018 roku, w bibliotece szkolnej odbyło się Świąteczne  czytanie. Uczniowie przedszkolakom, w ramach realizacji projektu czytelniczego.
21-12-2018

Podziękowania

Wielką i bardzo miłą niespodzianką dla dziewcząt z drużyny piłki ręcznej, która zwyciężyła w mistrzostwach województwa łódzkiego, były wspaniałe upominki ufundowane przez firmę Emerson.
Z inicjatywy wolontariatu w listopadzie społeczność szkolna wzięła udział w zbiórce pieluch w ramach akcji „Pielucha dla malucha”.
Ten wyjątkowy czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to uwieńczenie i podsumowanie całego roku. To dobra chwila, by się zatrzymać, pomyśleć co dobrego uczyniliśmy i co jeszcze dobrego możemy zrobić dla innych.