31 października uczniowie klasy 5b i 5c odkrywali atrakcje stolicy.
Poniedziałek, 6 listopada, był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Do grona uczniów naszej szkoły dołączyli pierwszoklasiści :)
Dnia 24 października uczniowie z klasy IIb, IId i  IIIe wybrali się do MOK-u, gdzie odbyło się prawdziwe szelmowskie przedstawienie z Lisem w roli głównej.
06-11-2023

Dzień Dyni

Popularne ostatnio Święto Dyni to ulubione wydarzenie jesieni również w naszej świetlicy.
06-11-2023

Happy Halloween

W dniach 30-31 października uczniowie klas: 4a, 5d, 6 i 8b przedstawili w klasach swoje prezentacje dotyczące Halloween.
W dniu 03.11.23r. na zajęciach rozwijających kreatywność, w ramach powtórzenia wiadomości o figurach geometrycznych, uczniowie klasy 3c tworzyli obrazy za pomocą tangramu.
20 października uczniowie kl. 8c pojechali do Warszawy.
05-11-2023

Dzień Kundelka

25 października każdy kundelek obchodzi swoje święto. Z tej okazji w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy na rzecz bezdomnych psów z piotrkowskiego schroniska.
24 października klasa 2e wybrała się do Biblioteki Pedagogicznej na lekcję biblioteczną pt. „Była sobie książka”.
Kolejny raz nasza szkoła brała udział w Europejskim Tygodniu Kodowania - Code Week 2023. W tym roku odbywał się on w dniach od 7-22 października.