26-03-2018

Lekcja ekologiczna

W dniu 13 marca 2018 roku uczniowie koła przyrodniczego uczestniczyli w zajęciach ekologicznych w Europe Direct.
21 marca w naszej szkole odbył się Kiermasz wielkanocny z udziałem Twórców ludowych z Opoczna.
19.03.2018r. uczniów klasy IIIf  odwiedzil ratownik  medyczny-Tomasz Rusołowski. Celem zajęć przeprowadzonych przez wykwalifikowanego ratownika było przygotowanie uczniów do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.
Dnia 23 stycznia 2018 r.  w małej sali gimnastycznej  odbyło się spotkanie z rycerzem, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich:
III c, III d, III e oraz III j.
W dniu 22 stycznia 2018 roku w ramach obchodów ogólnopolskiego święta Ligi Ochrony Przyrody w naszej Szkole gościliśmy Pana Maciej Sobańskiego, specjalistę ds. ochrony przyrody z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego - Oddziału Terenowego Nadpilicznych Parków Krajobrazowych.
W trakcie tych ferii, dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez piotrkowskich policjantów.
06-02-2018

Bezpieczne ferie

Uczniowie klas: IIe i IId wraz z wychowawcami przygotowali apel poświęcony bezpiecznym feriom.
Tak uczniowie klas IV-VII pomagają zwierzętom z piotrkowskiego schroniska przetrwać zimę.
W naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VII. Zapraszamy do galerii.
23-01-2018

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli aktywny udział w akcji „Paczka od serca”. Dzięki hojności ofiarodawców mogliśmy obdarować kilkadziesiąt rodzin paczkami świątecznymi.
W ich imieniu przekazujemy gorące wyrazy wdzięczności.  Organizatorzy.

Przeżyjmy jeszcze raz wspaniałą atmosferę towarzyszącą wystawieniu spektaklu "Opowieść wigilijna" przez naszą szkołę. Oprócz przedstawienia warto zobaczyć, jak fantastycznie przystrojona została nasza "dwunastka" i ostatnie przygotowania do uroczystości.
17-01-2018

Podziękowania

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 składają serdecznie podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji spektaklu teatralnego "Opowieść wigilijna".
Nasza szkoła była gospodarzem tegorocznego spotkania opłatkowego pracowników oświaty. Uroczystość odbyła się w piątek, 12 stycznia w naszej hali.
Fundacja ABC XXI wieku zainicjowała ogólnopolską kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.
20 grudnia odbyły się w świetlicy zajęcia otwarte, których uczestnikami byli rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie naszych wychowanków.