15-02-2024

Ostatki w SP12

Kiermasz, tańce i przebierańce. A kto przebrany ten nie był pytany! Zapraszamy do fotorelacji.
Omawianie lektury może być bardzo ciekawe, kiedy można z pomocą wyobraźni zamknąć jej treść w przepięknej pracy plastyczno-techniczne, co też uczynili uczniowie klasy 3c.
Uczniowie klas IIa, IIc, IIe wspólnie z wychowawcami przygotowali występ dla swoich babć i dziadków.
W niedzielę 28 stycznia br. odbył się 32 Finał WOŚP: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych".
Karnawał to czas spotkań z przyjaciółmi, bali i przebieranych zabaw. To również czas pełen kolorów i smaków.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.
Już w najbliższą niedzielę 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja prowadzona jest pod hasłem "Ratujemy płuca po pandemii".
W grudniu na specjalne zaproszenie ZSP nr 5, popularnie zwanego „Ekonomikiem”, uczniowie klas 8a i 8c uczestniczyli w Mikołajkowej sesji zdjęciowej oraz w warsztatach szkoleniowych na temat „Obróbki obrazu fotograficznego”.
Dnia 21 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział we wspólnym kolędowaniu. Swoje umiejętności zaprezentowali także zwycięzcy XI Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Było magicznie i  świątecznie.
Każda szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim ludzie.