W naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VII. Zapraszamy do galerii.
23-01-2018

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli aktywny udział w akcji „Paczka od serca”. Dzięki hojności ofiarodawców mogliśmy obdarować kilkadziesiąt rodzin paczkami świątecznymi.
W ich imieniu przekazujemy gorące wyrazy wdzięczności.  Organizatorzy.

17-01-2018

Podziękowania

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 składają serdecznie podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji spektaklu teatralnego "Opowieść wigilijna".
Fundacja ABC XXI wieku zainicjowała ogólnopolską kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.
20 grudnia odbyły się w świetlicy zajęcia otwarte, których uczestnikami byli rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie naszych wychowanków.
09-01-2018

A Christmas Carol

W dniu 21.12.2017 roku w Radosnej Sali odbyło się przedstawienie „A Christmas Carol”.
03-01-2018

Warsztaty teatralne

Wspaniałą przygodę przeżyli uczniowie klas szóstych w grudniu. Nasi szóstoklasiści mieli okazję poznać tajniki pracy w teatrze podczas warsztatów teatralnych.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski klas IV-VII zorganizował wystawę stroików na holu głównym.
Zapraszamy do oglądania :)
W naszej "dwunastce" nastrój świąteczny...
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole została zorganizowana wystawa Szopek Bożonarodzeniowych.
6 grudnia z okazji Mikołajek klasy IVe i IVb wybrały się na wycieczkę do Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie na spektakl pt. "Gałganiarz i Patyczek".
5 grudnia Google postanowiło uczcić 50-lecie istnienia programowania dla dzieci, ucząc tej umiejętności prostą grą z zajączkiem "Coding for Carrots".
Mikołajkowe zabawy dzieci świetlicowych:)
W dniu 28 XI  odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną Elżbietą Jagodzińską skierowane do uczniów klas pierwszych naszej szkoły.
Dnia 22 listopada klasa III f i III h wybrały się na wycieczkę do "Ceramilandii" w Lutomiersku.