W piątek, 18 stycznia, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III. Jak widać na załączonych zdjęciach, zabawa była fantastyczna :)
Uczniowie klasy VIb i VIf w grudniu uczestniczyli w prelekcji historycznej pt. "Germanizacja dzieci polskiej w okresie drugiej wojny światowej”.
Pod hasłem "Pełna miska dla kotka i pieska” przebiegała zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Piotrkowie Tryb.
W piątek, 21 grudnia cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w jasełkach. Wspaniała, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Uczniowie przybliżyli nam historię narodzin Jezusa w Betlejem.
W czwartek, 13 grudnia 2018 roku, w bibliotece szkolnej odbyło się Świąteczne  czytanie. Uczniowie przedszkolakom, w ramach realizacji projektu czytelniczego.
21-12-2018

Podziękowania

Wielką i bardzo miłą niespodzianką dla dziewcząt z drużyny piłki ręcznej, która zwyciężyła w mistrzostwach województwa łódzkiego, były wspaniałe upominki ufundowane przez firmę Emerson.
Z inicjatywy wolontariatu w listopadzie społeczność szkolna wzięła udział w zbiórce pieluch w ramach akcji „Pielucha dla malucha”.
Ten wyjątkowy czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to uwieńczenie i podsumowanie całego roku. To dobra chwila, by się zatrzymać, pomyśleć co dobrego uczyniliśmy i co jeszcze dobrego możemy zrobić dla innych.
W dniu 17 grudnia odbyło się w świetlicy szkolnej coroczne spotkanie z hostorią, podczas którego uczniowie klas pierwszych mieli okazję uczestniczyć w pokazie rycerskim. 
20-12-2018

Warsztaty teatralne

Wspaniałą przygodę przeżyli uczniowie klas szóstych w grudniu. Nasi szóstoklasiści mieli okazję poznać tajniki pracy w teatrze podczas warsztatów teatralnych.
W dniach 3-5 grudnia 2018r. odbył się, w naszej szkole, kiermasz bożonarodzeniowy.
Dnia 28 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z pielęgniarką szkolną p.Elżbietą Jagodzińską.
Jestem legionistą, który był świadkiem najpiękniejszej bitwy marszałka Piłsudskiego… Tak zaczyna się historia pewnego żołnierza, którego dokładne losy poznasz w Szkolnym Pokoju Zagadek.
4 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się finał konkursu  "Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek" organizowany w ramach programu  "Bezpieczne Miasto 2018". konkurs miała na celu promowanie problematyki z zakresu bezpieczeństwa.
W dniu 06.12.2018r. w świetlicy szkolnej odbyły się zabawy mikołajkowe połączone z ubieraniem choinki.