Sukcesy pozaszkolne w roku 2007/2008

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2007/2008.
  • W Ogólnopolskim Konkursie zorganizowanym przez Naszą Księgarnię na recenzję książki Jeanne Birdsall pt. „Rodzina Penderwicków” Michał Kozłowski otrzymał wyróżnienie, a szkoła pakiet książek za kwotę 1000 złotych.

Opiekunem ucznia była Barbara Zatorska.
Michał  dyplom
  • W III edycji konkursu „JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ POLAK" pod honorowym patronem prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego:

II miejsce zajęli: Kulbat Dominika IIIc i Łęcki Marcin IIIa, a III miejsce Alberciak Robert IIIa i Kamińska Patrycja Va

Wyróżnienia:
Maciaszczyk Paulina VIa
Sitkowski Piotr IV b

Opiekunem konkursu była Ewa Baur.
dyplom  dyplom
  • W Konkursie plastyczny na temat "Złota Polska Jesień" I miejsce zajęła Paulina Adaszek IVb
foto  foto  foto
  • W Konkursie "1000 Twarzy Uśmiechu" przeprowadzony przez Bank Zachodni WBK w Piotrkowie Tryb. dla uczniów piotrkowskich szkół podstawowych:

Ada Gumienna zajęła III miejsce, a Ola Goździk zdobyła wyróżnienie.
foto  foto
  • W Konkursie języka niemieckiego "Der, die, das Kenner" w etapie wojewódzkim I miejsce zajął Piotr Chęciński

Opiekunem ucznia była Ewa Kozłowska.
 
  • fotoW Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  English High Flier I miejsce w województwie łódzkim zajął Andrzej Badek  z IVB (32 w Polsce).

III miejsce w woj. łódzkim zajął Jakub Hale z VIC (27 w Polsce)
 
  • dyplomW Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" na etapie powiatowym I miejsce zdobyła Karolina Goska z IVA za pracę pt. "Ludzie związani z Piotrkowem Tryb."

II miejsce zajęła Aleksandra Trajdos z VA za pracę pt."Szlakiem Orlich Gniazd. Wyżyna Krakowsko - Częstochowska".

W kategorii prac zbiorowych:
I miejsce zajęła Adrianna Gumienna i Kamil Budzisz z klasy VIC za pracę "Walory krajoznawczo - turystyczne Jeziora Bugaj".
 
  • W Międzyszkolnym Turnieju „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” nasza szkoła zajęła III miejsce.

Opiekunem naszej drużyny był Tomasz Trzaskacz.
 
  • dyplomW Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" (eliminacje miejskie) Ola Bednarczyk zajęła II miejsce.

Opiekunem dziewczynki była Małgorzata Królikiewicz.
 
  • PiotrW Konkursie języka niemieckiego "Der, die, das Kenner" (etap międzywojewódzki) Piotr Chęciński zajął III miejsce.

Opiekunem ucznia była Ewa Kozłowska.
 
  • fotoW Ogólnopolskim konkursie „Edukacja XXI wieku” zorganizowanym przez Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli III nagrodę w kategorii „FILM” przyznano Karolinie Majchrzak za pracę pt. „Im Lebensmittelgeschäft”.

W rolę aktorek wcieliły się dwie uczennice klasy VD: Ewa Rózga i Monika Chojwa.
 
  • dyplom5 kwietnia 2008 roku w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Jesteśmy Dziećmi Europy - Co nam w duszy gra…" I miejsce zajęła Karolina Parzybut z kl. IVc.

III miejsce - Joanna Strzelecka kl.IVa i Dominik Mironiuk kl Ve

Wyróżnienia:
Monika Chojwa  kl.Vd, Daria Wrońska kl.Vd, Piotr Chęciński VId

Opieka: Irena Szczepanik, Małgorzata Skrzypczyk, Alicja Stobiecka
 
  • 11 kwietnia 2008 w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem "Zdrowy Ty, Zdrowy Ja" III miejsce zdobyła Dagmara Górecka z kl. IIb.

Wyróżnienia otrzymali:
Nikola Budzisz z kl. IIb
Bartosz Jadwiszczok z kl. If.

Uczniów przygotowała Jolanta Hendrykowska.
foto  dyplom
  • 26 marca 2008 w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" (etap wojewódzki) I miejsce zajęła Aleksandra Trajdos z klasy VA w kategorii prac indywidualnych.
I miejsce zajęli: Adrianna Gumienna i Kamil Budzisz z klasy VIC w kategorii prac zbiorowych.
dyplom  foto  dyplom
  • dyplom21.04. 2008 w ekologicznym konkursie plastycznym "Ziemia pojutrze" pod hasłem "Historia jednorazowej torebki foliowej" zorganizowanym przez Klub Radnych Prawica Razem, Stację Sanitarno – Epidemiologiczną, Referat Ochrony Środowiska, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Piotrkowie Tryb. uczniowie klasy IIId zdobyli I miejsce.
     
  • foto19.04. 2008 w I Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "Szanujmy Zieleń" I miejsce zdobyła Alicja Wąchała z kl. IIIc.

II miejsce zdobyła Paulina Warcholińska kl. IIId

Opiekunkami naszych uczniów były: Alicja Meresińska i Iwona Kacperska.
 
  • sprawdzianUczniowie klas szóstych napisali sprawdzian  kompetencyjny kończący szkołę podstawową najlepiej w mieście.

W Polsce wynik naszych szóstoklasistów zakwalifikowany został do poziomu bardzo wysokiego.
 
  • W Ogólnopolskim Konkursie na projekty wolontariackie zgłaszane i realizowane przez pracowników i przedstawicieli Providenta nasza szkoła otrzymała dofinansowaniew wysokości 4000 złotych.

Wolontariusze "Tak! Pomagam! podjęli się wraz z uczniami realizacji eko-projektu, który pozwolił na  zagospodarowanie terenu wokół szkoły poprzez obsadzenie go nowymi roślinami.
akcja  akcja  akcja  akcja
  • KlimatW Ogólnopolskim Konkursie Zadaniowym pod hasłem "Klimat w potrzebie" zorganizowanym przez Fundację Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Warszawie uczniowie klasy VID: Ola Gronowska, Karina Fijałkowska i Mateusz Pabich zdobyli wyróżnienie.

Opiekunem uczniów była Teresa Glubowska.
 
  • Karina2 czerwca 2008 roku w Miejsko - powiatowym Konkursie plastycznym pod hasłem "Zmiany klimatyczne - chrońmy środowisko" zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Piotrkowie Tryb. Karina Promny z klasy IVC otrzymała wyróżnienie.

Opiekunką uczennicy była Teresa Glubowska.
 
  • PiotrW wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner" Piotr Chęciński zajął III miejsce.

Opiekunem ucznia była Ewa Kozłowska.
 
  • OlgaW Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Świat misia Theo" Olga Grabara zajęła II miejsce.

Opiekunką dziewczynki była Ewa Kozłowska.
  • dyplom14 maja 2008 w Konkursie Rysunkowym związanym z 50-leciem Ruchu Honorowych Dawców krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Mateusz Jaworski zajął II miejsce
     
  • W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "KANGUR" I miejsce zdobył Tomek Urbański z klasy IVE.

Wśród uczniów klas nauczania zintegrowanego nagrody książkowe lub rzeczowe otrzymali:
Piotr Bakowski
Tomek Kiedrzyński
Maciek Winiarski

Wśród uczniów klas VI nagrodę rzeczową otrzymał:
Michał Figlus

Wyróżnienia otrzymali:
Adrian Mucik
Kamil Stańczyk
Bartek Włodarczyk
Asia Strzelecka
Mateusz Lisowski
Karolina Szulc
Kamil Jędrzejczak
Klaudia Sajkowska
Mateusz Olczyk
Kuba Kiedrzyński
Dominik Mironiuk
Ada Gumienna
Kamil Budzisz
Paulina Zygmunt
Ania Famulska
Piotr Chęciński
Tomek  dyplom
  • akcjaW Konkursie zorganizowanym przez: Towarzystwo Edukacji, Wychowania i Rozwoju Artystycznego „ARS LONGA, VITA BREVIS" w ramach projektu pt. „KSIĄŻKA - OBIEKT SZTUKI" pod tytułem „Bohaterowie moich lektur – miniatura graficzna" nasi uczniowie w kategorii szkół podstawowych otrzymali dziewięć równorzędnych wyróżnień:

Ewa Chodzicka - kl. VIb
Aneta Doniec – kl. Vb
Anna Famulska – kl. VIb
Marta Kazimierczak – kl. Vb
Marlena Krawętek – VIb
Malwina Maciąg – VIc
Małgorzata Bora – VIb
Dominika Krzysztofik – Vb
Aleksandra Stonoga –  Vb

Uczniów przygotował nauczyciel plastyki Tomasz Trzaskacz  przy  współpracy nauczycieli bibliotekarzy.
 
 
 
 
 
powrót