Sukcesy pozaszkolne w roku 2005/2006

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2005/2006.
  • dyplom11.04.2006 roku w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Der, die, das – Kenner” finalistami zostali:

Mateusz Muskała z klasy VIf
Wioletta Bąk z klasy VIe
 
  • 31.03.2006 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Niemieckiego „OLIMPUS” następujące miejsca zajęli:

KLASY  IV
I miejsce – Piotr Chęciński kl. IVd
II miejsce – Karina Fijałkowska kl. IVd
III miejsce – Paulina Janota kl. IVd

KLASY V
I miejsce – Piotr Wolski i Michał Kutyła   kl. Vf
II miejsce – Magdalena Zapart kl. Vf
III miejsce – Patrycja Gołdyn kl. Vf


KLASY VI
I miejsce – Wioletta Bąk kl. VIe
II miejsce – Mateusz Muskała kl. VIf
III miejsce – Tomasz Skrobek kl. VId
 
  • 31.03.2006 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „OLIMPUS” uczniowie zanotowali miejsca:

KLASY  IV
I miejsce – Oriana Zontek kl.IVa
II miejsce – Michał Figlus kl. IVc
III miejsce – Mateusz Wasilewski kl. IVb

KLASY V
I miejsce – Patrycja Bernas kl. Vb
II miejsce – Robert Ciałowicz kl. Vd
III miejsce – Katarzyna Maciaszczyk kl. Vd

KLASY VI
I miejsce – Monika Zielonka kl. VIb
II miejsce – Piotr Kamiński kl. VIb
III miejsce – Jakub Hale  kl. VIc
 
  • 22.04.2006 laureatami VI Międzyszkolnego Konkursu "Tęga głowa" zostali:

1. Mateusz Zieliński  VC
2. Monika Zielonka  VIb
3. Aleksandra Kraś VIb
4. Piotr Rogalski kl VIb
5. Zuzanna Gniewaszewska VIf
6. Bartosz Łągwa VIb
7. Jakub Zygmunt VIc

Przygotowywały: Jadwiga Cholewa, Grażyna Pechman, Katarzyna Makowska
 
  • 16.03.2006 laureatami Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur zostali Figlus Michał i Paulina Zygmunt uczniowie klas IV
     
  • dyplom22.04.2006 w Konkursie Ortograficznym "Z ortografią za pan brat" III miejsce zajęły uczennice naszej szkoły:

Paulina Chojwa - klasa VIE
Katarzyna Bąkowska - klasa VIB
Magdalena Badek - klasa VIB.
 
  • dyplom8.04.2006 w V Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym "Szansa na szóstkę":

II miejsca - Monika Zielonka - klasa VIb
(opiekun Barbara Zatorska)

V miejsce - Ewa Bogucka  VIe
(opiekun Irena Szczepanik)

VI miejsce - Kamila Olczyk - klasa VIf
(opiekun Agnieszka Banaszczyk)
 
  • 12 marca 2006 w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Tęga głowa" laureatami zostali:

1.Mateusz Zieliński kl V c
2.Monika Zielonka kl VIb
3.Aleksandra Kraś kl VIb
4.Piotr Rogalski kl VIb
5.Zuzanna Gniewaszewska kl VIf
6.Bartosz Łągwa kl VIb
7.Jakub Zygmunt kl Vic

Opiekunami uczniów były: Jadwiga Cholewa, Grażyna Pechman i Katarzyna Makowska
 
  • 13 lutego 2006 w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczo-Turystycznym „Moja Ojcowizna" wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim - Filip Miszczyk IV b za pracę „Góry Świętokrzyskie - moje ścieżki krajoznawcze"

Wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim- Kamil Budzisz i Adrianna Gumienna 4c za pracę „Zabytki Piotrkowa Tryb."
 
  • dyplom29 grudnia 2005 w Konkursie Literackim  na fraszkę o "Złoty kałamarz" mistrza Reja w 500-lecie jego urodzin Monika Zielonka z klasy VIb zajęła I miejsce.

Monika napisała trzy fraszki o tematyce "żartobliwej, wdzięcznej i dowcipnej" pod wspólnym hasłem: "Na świat pilnie patrz".

Opiekunem Moniki była  Barbara Zatorska.
 
  • dyplom10 marca 2006 w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Marcin Kardas zajął I miejsce, Monika Misztela zajęła III miejsce.

Opiekunem uczniów była Helena Olszewska
 
powrót