Sukcesy pozaszkolne w roku 2004/2005

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2004/2005.
  • Dnia 01.06.2005 nasza szkoła otrzymała grant na relizację E-Projektu w ramach Grantu Internetowego TP oraz Akademii Szkoły z klasą.

Uczestnikami projektu byli uczniowie klas VE i VF ze Szkolnego Koła Europejskiego oraz uczniowie klas VI z Koła Informatycznego:

Anna Woźniakowska VF
Wiktoria Kotlicka VF
Mateusz Muskała VF
Monika Frankowska VE
Ewa Bogucka VE
Wioletta Bąk  VE
Krzysztof Kulbat VF
Iga Michalak  VE
Patrycja Kociołek  VE
Agata Filipczak  VE
Paulina Chojwa  VE

Uczniów przygotowywała Karolina Majchrzak.
dyplom  apel  z Krystyną Czubówną
  • dyplom1.06.2005 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie zorganizowanym przez SP 13 i Urząd Miejski w ramach programu "Bezpieczne Miasto 2005" pod hasłem "Nie wypalaj trawy - przecież nie zabija się skowronków".

Uczestnikami byli:
test:
    Maciej Kacprzyk VId
    Piotr Pryliński VIa
    Patrycja Mulawa VIb
    Marcin Kardas IVf
    Aleksandra Szadkowska IVe

praca plastyczna:
    Wiktoria Małecka IIId
    Marlena Krawatek III
    Malwina Maciąg III

Opiekę sprawowały Teresa Glubowska i Bożena Łopacińska

 
  • 23.06.2005 w Finale Miejsko-Powiatowego Mini Konkursu Recytatorskiego dla klas IV-VI wyróżnienia otrzymały:

Marta Ćwieluch
Anna Świech

Opiekę sprawowała Irena Szczepanik
dyplom  apel
  • 7.05.2005 w IV Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym "Szansa na szóstkę" dla klas szóstych

Laureatami zostali:

Aleksandra Grygiel - klasa VIB - V miejsce
Piotr Pryliński - klasa VIA - V miejsce
Patrycja Mulawa - klasa VIB - VI miejsce

Finaliści:
Karolina Przybył - klasa VIF
Anna Świech - klasa VIF

Uczniów przygotowywały: A.Banaszczyk, G.Owczarska, I.Szczepanik
dyplom  akcja
  • 23.04.2005 w V edycji konkursu matematycznego uczniów szkół podstawowych z Piotrkowa Tryb. "Tęga Głowa" udział wzięło 85 uczniów z całego miasta.

Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów. Wśród laureatów konkursu (31 osób) znalazło się 11 uczniów z naszej szkoły.

Byli to:
Dyguda Emilia z VI a
Pryliński Piotr z VI a
Sojka Agnieszka z VI d
Stańczyk Magdalena z VI g
Dobrowolski Michał z VI d
Kacprzyk Maciej z VI d
Ilczuk Marcin z VI e
Dominika Ostrowska z VI e
Stasio Kamil z VI b
Zielonka Monika z V b
Zygmunt Jakub z V c
 
  • dyplom2.04.2005 w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "JESTEŚMY DZIEĆMI EUROPY" w kategorii klas I-III - I miejsce zajęła Daria Wrońska

Wyróżnienia otrzymali:
Karolina Parzybut
Piotr Chęciński

Opiekę sprawowała Jolanta Hendrykowska
 
  • soliściW dniach 19-21.03.2005 w I Piotrkowskim Festiwalu "PIOSENKA POLSKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO" naszą szkołę reprezentowali:

w kategorii soliści od 12 do 15 lat:
Anna Świech VI F
Justyna Kanciak  VI B

w kategorii soliści od 8 do 11 lat:
Patrycja Gołygowska - IIIA
Marta Ostrowska IIIA
Mateusz Podlaski IIIA
Klaudia Borowiecka IIID
Piotr Chęciński - IIID
Patrycja Bernas - IV B
Olga Smyk - IV B
Dominika Świątczak - IV D
Klaudia Mielczarek IV F

Do konkursu uczniów przygotowali: Dariusz Głowacki i Ewa Janowska-Nowak
 
  • dyplom11.03.2005 w IX Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym "Moja Ojcowizna" pod patronatem PTTK i "Poznaj Swój Kraj" I miejsce w woj. łódzkim w zakresie prac indywidualnych zajęła Joanna Świniarska z klasy VIC za pracę "Szlakiem głazów i pomników kamiennych".

III miejsce w woj. łódzkim za pracę "Szlakiem piotrkowskich kościołów" w zakresie prac zbiorowych zajęły:
Sandra Maciejek kl. VID,
Paulina Radziejewska kl. VID,
Dominika Wrona kl.VID

Opiekę sprawowała Teresa Glubowska
 
  • dyplom3.03.2005 w Miejskich Eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej IV miejsce zajęła Aleksandra Grygiel z klasy VIB.

Organizatorem konkursu byli Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej i Zarząd Główny Ochotniczych Straży Pożarnych.

Opiekę sprawowała Helena Olszewska
 
  • team sp124.02.2005 w IX Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Moja Ojcowizna" na etapie rejonowym (przeszli do etapu wojewódzkiego) następujące miejsca zajęli:

w zakresie prac indywidualnych:
I miejsce - Joanna Świniarska - klasa VIC
II miejsce - Patryk Matyjaszczyk  VID
III miejsce - Agata Ożarek  VIF

w zakresie prac zespołowych:

II miejsce - Paulina Radziejewska  VID
Sandra Maciejek  VID
Dominika Wrona  VID

III miejsce - Aleksandra Marendziak  VIA
Emilia Dygucka  VIA

Uczniowie byli członkami SKKT "Podróżnik"
a opiekę sprawowała Teresa Glubowska
 
  • 14.01.2005 w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zabytki Ziemi Piotrkowskiej" Nagrodę główną Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 12 otrzymała Małgorzata Bora.
Wyróżnienia otrzymali:
Emilia Dyguda,
Joanna Maciejek,
Michał Kozłowski,
Milena Wędzonk
Marta Ostrowska
 
  • 16.12.2004 w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim o "Złoty kałamarz" Monika Zielonka z klasy Vb zajęła III miejsce.

Monika pisała pracę na temat: "600-lecie ponowienia prawa miejskiego Piotrkowa Tryb. 1404 - 2004".
Monika  dyplom
  • foto29.10.2004 w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Z Tuwimem i Brzechwą weselej" udział wzięli uczniowie klasy IID.

Kacper Sobański zdobył nagrodę, a jego koleżanka Daria Wrońska - wyróżnienie.

Nadminić należy, że uczniowie ci byli członkami Szkolnego Koła Recytatorskiego prowadzonego przezJ.Hendrykowską.

Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody książkowe, dyplomy oraz słodycze
 
  • dyplomWe wrześniu 2004 w Międzyszkolnym Konkursie na najciekawszą pracę plastyczną "Sprzątanie świata - Piotrków 2004" udział wzięli uczniowie klas IV-VI.

III miejsce zdobyła Magdalena Ryszka z klasy Vc
 
powrót