Uwolnić książkę!

W bieżącym roku szkolnym ponownie rusza akcja "Uwolnić książkę".
DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!
KAMPANIA CZYTELNICZA TRWA!

W bieżącym roku szkolnym kolejny raz ruszyła akcja UWOLNIJ KSIĄŻKĘ.
Znów zapraszamy serdecznie do wypożyczania ciekawostek czytelniczych z regaliku bookcrossingowego, który znajduje się w naszej szkole na I piętrze.

Jeśli macie w domu interesujące książki,  prosimy, żebyście podzielili się nimi z kolegami i koleżankami. Każdy egzemplarz mile widziany.

Uczniowie klas IV – VIII  za każdą podarowaną książkę otrzymają 50 punktów w konkursie KLASA ROKU

Zbiórka trwa do 30 października 2018 roku.

Woluminy, które chcecie ofiarować, powinny być zaopatrzone w karteczkę  z Waszym imieniem, nazwiskiem i klasą. Oddajemy je do wychowawcy klasy lub przekazujemy wolontariuszom, którzy będą przychodzili do sal lekcyjnych.

Książki można także dostarczyć bezpośrednio do opiekunów akcji na drugie piętro do sali 21a do p.Makowskiej lub sali 27a do p. Stalbowskiej.

Serdecznie dziękujemy!