Akcja "Marzycielska Poczta"

M A R Z Y C I E L S K A   P O C Z T A  to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.
Na stronie www.marzycielskapoczta.pl  odnajdziecie profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą.

JAK MOŻESZ POMÓC? Zorganizowanie akcji pisania listów jest niezwykle proste. Najłatwiej zorganizować taką akcję we własnej klasie, choć można właściwie w każdej grupie ludzi lub indywidualnie. Chore dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza. Po prostu kochają dostawać listy i kartki. Adresy pocztowe dzieci znajdują się w ich profilach na stronie www.marzycielskapoczta.pl

Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.
Na co więc czekasz?

Honorowy Patronat nad Marzycielską Pocztą w szkołach: Minister Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.