Biblioteka szkolna ogłasza Konkurs Plastyczny z cyklu Cztery pory roku pod hasłem  Jesień - barwy i cienie. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VII
Zaczynamy kolejny rok przygody z matematyką! Przez cały rok szkolny uczniowie klas IV-VII będą brali udział w rywalizacji międzyklasowej w różnych konkursach matematycznych. Mat-klasą zostaje klasa, która zdobędzie najwięcej punktów.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałym dotyczącym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie.
W bieżącym roku szkolnym ponownie rusza akcja "Uwolnić książkę".
Konkurs trwa cały rok szkolny.  W konkursie biorą udział klasy IV – VII Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w Konkursie Fotograficznym "Moje wakacyjne spotkanie z przyrodą”.