Tworzymy maskotkę szkoły

Najładniejsze maskotki
Ogólnoszkolny konkurs na maskotkę szkoły cieszył się największą popularnością.

Poziom i wykonanie prac, które spływały przez cały rok szkolny 2005/2006 przerósł nasze oczekiwania. Był to jedyny konkurs, do którego spontanicznie włączyli się również rodzice. Napływające prace były więc „darami” indywidualnymi oraz klasowymi.   W związkuz tym, iż konkurs nie przewidywał żadnych ograniczeń regulaminowych dotarły do biblioteki prace z różnorodnych materiałów,  o różnych rozmiarach.
Przed komisją konkursową spoczęła więc ogromna odpowiedzialność. Postanowiono przyznać nagrody w dwóch kategoriach:
  • praca klasowa
  • najciekawsza praca indywidualna
W kategorii  praca klasowa komisja konkursowa nagrodziła wszystkie maskotki, zaś w kategorii - najciekawsza praca indywidualna zwycięzcy przedstawiali się następująco:

I miejsce uczennice klasy IV a za maskotkę „Jacek i Placek” - Adrianna Łukasińska i Patrycja Goszcz
II miejsce uczeń klasy III c – Bartłomiej Kmiecik za maskotkę „Basię”
III miejsce uczennica klasy V c – Kinga Bałecka za maskotkę „Koziołka Matołka”