European Language Label

Minister Edukacji Narodowej, pani Katarzyna Hall oraz organizatorzy Międzynarodowego Konkursu "European Language Label" przyznali certdyplomyfikaty najwyższej jakości nauczania języków obcych przedstawicielom kilkunastu szkół w całej Polsce.

SP 12 była jedyną zwycięską szkołą z woj. Łódzkiego. Otrzymaliśmy certyfikat za projekt "Świat w zasięgu wzroku".

Materiały zaprezentowane w projekcie opierały się przede wszystkim o pomoce dydaktyczne wykonane przez nauczycieli przy pomocy programów komputerowych, m.in. Microsoft Producer for PowerPoint, Microsoft Movie Maker, Hot Potatoes, Photo Story, Photo Filtre.

Koordynatorem akcji w naszej szkole była Karolina Majchrzak.

NASZ PROJEKT:

zobacz projekt

W Warszawie podczas dekoracji zwycięzców Karolina Majchrzak, Zofia Olczyk i Cecylia Jakubiak otrzymały certyfikat najwyższej jakości nauczania języków obcych.

foto  foto

ell (pdf) 1.51mb, (pobrań: 578)

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58