3.., 2.., 1.. - Bezpieczny Internet

dyplomNasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „3… 2… 1… Internet – Szkoła Bezpiecznego Internetu” poświęconym bezpieczeństwu i ochronie prywatności dzieci i młodzieży w Internecie.

W konkursie wzięło udział ponad 100 szkół z całej Polski.

Naszym zadaniem było wykonać ćwiczenia przygotowane przez organizatorów. Ćwiczenia i zadania dotyczyły różnych sytuacji, w których młodzież spotyka się z przemocą w Internecie. Wypowiedzi uczniów oraz odpowiedzi pisemne przesłaliśmy w postaci sprawozdania multimedialnego.

foto  foto

Dodatkowo nakręciliśmy film mówiący o przemocy w Internecie "Czerwony Kapturek kontra cyberwilk".

foto  foto  foto

Uzyskaliśmy szczególne wyróżnienie od firmy Microsoft za pomysłowość i użycie kilku programów firmy do stworzenia gotowego projektu.

Naszą wypowiedź na temat konkursu i bezpieczeństwa w Internecie opublikowano w miesięczniku „Microsoft”.  Autorami projektu byli uczniowie klas szóstych oraz Karolina Majchrzak.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58