Poznaliśmy zwycięzców VII Szkolnego Konkursu Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.
Karnawał w świetlicy. Pod takim hasłem 25.01.2018r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na "Najpiękniejszą maskę karnawałową".
Z okazji  Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole została zorganizowana wystawa Szopek Bożonarodzeniowych.
Zakończyły się konkursy zorganizowane jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia: na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową i na plakat "Radosć Świąt Bożego Narodzenia".
Dnia 20 grudnia  2017 r. odbyły się w naszej szkole II Szkolne Zawody w Układaniu Kostki Rubika.
Przed Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy został rozstrzygnięty konkurs na kartkę świąteczną w dwóch kategoriach wiekowych.
Dnia 13.12.2017r. komisja w składzie: Dyrektor Szkoły Pani Anna Kulisa, Dorota Kubiak, Katarzyna Szymczyk, Karolina Majchrzak,  Łukasz Jakubowski, Dariusz Głowacki przyznała nagrody oraz wyróżnienia w VII Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na holu głównym można zachwycać się pracami Konkursu Plastycznego "Radość Świąt Bożego Narodzenia", zorganizowanego dla uczniów klas drugich.
Rozstrzygnięto konkurs  „Dbam o zdrowie”, w którym udział wzięli reprezentanci  klas II.
Dnia 6 XII odbył się w naszej szkole Mikołajkowy turniej gier i zabaw dla klas pierwszych o Puchar Rady Osiedla "Belzacka" pod hasłem "Zdrowo jem i aktywnie żyję".
We wtorek 7 XII odbyło się uroczyste rozdanie nagrod w konkursie "Moj krajobraz".
Zakończył się Szkolny Konkurs dla uczniów klas I-III "Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek".
23 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka” organizowanej przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE.
W świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Jesienne drzewo". Udział mogli wziąć wszyscy podopieczni świetlicy.

W naszej szkole,  08.11.2017 roku, odbył się VII Szkolny Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.