W dniu 05.02.2020r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas piątych wzięli udział w Konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną w programie MS Paint. Do finału zakwalifikowało się 26 prac. Zwycięzców poznamy po świętach. Zapraszamy do galerii.
W grudniu w klasach trzecich odbył się Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna".

W dniu 05.12.2019 roku w naszej szkole rozbrzmiewały piękne nuty tradycyjnych i współczesnych kolęd i pastorałek na IX Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród braci szkolnej.

W naszej szkole,  07.11.2019 roku, odbył się IX Szkolny Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Biblioteczny „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.
Dnia 31.10.2019r. komisja w składzie: Pani dyrektor Anna Kulisa, Małgorzata Karczewska, Karolina Majchrzak, Beata Pruszczyk przyznała nagrody oraz wyróżnienia.

Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Najważniejsze sukcesy naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Najważniejsze sukcesy naszych uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych.
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2013/ 2014
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2012/2013.
Sukcesy uczniów w konkursach wewnątrzszkolnych w roku szkolnym 2011/2012.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl