Zakończył się Szkolny Konkurs Biblioteczny „Ferie książka i ja - zimowe czytanie”.
Karnawał to miła tradycja i czas przepełniony muzyką i zabawami towarzyskimi. We wtorek 05.02.2019r. w świetlicy szkolnej uczniowie klas pierwszych mieli możliwość uczestniczenia w grach, zabawach i mini konkursach karnawałowych.
W dniu 24.01.2019r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
W dniu 20.12.2018r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartę świąteczną.
W dniu 11.12.2018 roku w naszej szkole odbył się VIII Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Biblioteczny „Ja i moja ulubiona książka”.
Pod koniec listopada w klasach II i III odbył się  Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna" zorganizowany przez Katarzynę Poterałę, Agnieszkę Fijałkowską i Katarzynę Magrzyk. Prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny dla Patryka Wysmyka.
W dniu 21 listopada 2018r.uczniowie klasy IIId w skladzie: Igor Druszcz ,Aleksander Wielganowicz, Piotr Zawada, Alicja Biela i Wiktoria Babert  wzięli udział w konkursie "List,telegram i pocztówka - niezła łamigłówka ".
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pod hasłem „Jesienne drzewo" został rozstrzygnięty.
Dnia 21 listopada 2018 r. w czytelni biblioteki szkolnej odbyła się X edycja Konkursu Pięknego Czytania.
Już trzeci raz w naszej szkole odbywa się całoroczny Turniej o tytuł MatKlasy Roku i Puchar Dyrektora Szkoły.
Dnia 26.10.2018 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny Rachmistrz.
W naszej szkole,  25.10.2018 roku,  odbył się VIII Szkolny Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.
Zakończyła się XI edycja  Konkursu na najciekawszą grafikę komputerową wykonaną w programie graficznym MS Paint dla uczniów klas czwartych.