Trwa dobra passa tenisistów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Dopiero co sukcesem zakończył się udział w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego szkół podstawowych i gimnazjów reprezentantów SP nr 12 w składzie: Aleksander Juszyński, Adam Majchrzak, Miłosz Renkiel, którzy po zdobyciu mistrzostwa Piotrkowa Tryb. i wicemistrzostwie w rejonie bełchatowskim wywalczyli 9 miejsce wśród około 150 szkół w naszym województwie, a już ich młodsi koledzy z klas IV-VI, nie odpuszczając idą, jak na razie „krok w krok”, ich śladem.
Reprezentacja pod fachowym okiem instruktora tenisa stołowego, a zarazem nauczyciela wf Wiesława Kozicy z SP nr 12 w składzie: Adrian Juszyński, Bartosz Kwapisz i Wiktor Maciołek, także po wywalczeniu mistrzostwa miasta, zdobyła drugie miejsce w mistrzostwach rejonu Bełchatów, będącymi jednocześnie półfinałem mistrzostw województwa i także wywalczyła z drugiego miejsca awans do dwunastozespołowego finału mistrzostw województwa, który odbędzie się 28 listopada w Rawie Mazowieckiej.

W mistrzostwach rejonu Bełchatów, rozegranych 13.11.2018 roku w Dobryszycach, SP nr 12 reprezentowały jednak dwa zespoły, zarówno dziewcząt, jak i wspomnianych chłopców. Dziewczętom, które rywalizowały wśród 8 drużyn systemem „do dwóch przegranych” w składzie: Marta Nadajewska i Natalia Krawczyńska w pierwszym meczu udało się wygrać 3:1 z SP nr 8 Bełchatów. W drugim, trudniejszym spotkaniu, SP nr 12 uległa 1:3 SP Sulmierzyce i potem SP Gidle 1:3. W meczu o miejsce 5-6 nasze zawodniczki uległy SP Siemkowice 2:3.
 
powrót