Dziewczęta trzecią drużyną w pływaniu

Dnia 28 listopada 2018 r. na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do zawodów zgłosiło się osiem szkół podstawowych Sztafeta składała się z 6 zawodniczek, które miały do pokonania 25 m stylem dowolnym (rocznik 2006 i młodsi) i 50 m (rocznik 2003 – 2005). Dziewczęta  startowały również  w konkurencjach indywidualnych stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym.
Dziewczęta z klas VI – V zajęły III miejsce, natomiast dziewczęta z klas starszych uplasowały się na IV miejscu.

Skład drużyny dziewcząt -rocznik 2006 i młodsi:
Matylda Głowacka, Natalia Krawczyńska, Irena Nowak, Alicja Nowakowska, Nela Tomaszczyk, Zuzanna Wiernicka

Skład drużyny dziewcząt rocznik -2003 - 2005:
Maja Gudź, Anna Kołowrotkiewicz, Oriana Malinowska, Amelia Mikusek, Oliwia Tomaszczyk, Wiktoria Wachowska

Opiekunem zespołu była Renata Jadwiszczak.