Dnia 16 marca w Radomsku odbył się półfinał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w koszykówce chłopców.
W dniu 14 lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w pływaniu indywidualnym dziewcząt na dystansie 25 m stylem dowolnym.
25 stycznia odbyły się Mistrzostwa Miasta w "Czwórkach" Siatkarskich Chłopców. Nasza drużyna nie dała szans przeciwnikom i wygrała wszystkie swoje mecze nie tracąc nawet jednego seta!
22 stycznia 2018 zostały rozegrane w naszej szkole Mistrzostwa Piotrkowa w "Czwórkach" Siatkarskich dziewcząt. Nasz zespół zajął w nich III miejsce.
Reprezentacja Szkoły SP 12 w składzie: Aleksander Juszyński, Adam Majchrzak i Miłosz Renkiel pod opieką nauczyciela wf – Wiesława Kozicy, w finale drużynowych mistrzostw województwa szkół podstawowych, rozegranym w hali sportowej w Rawie Mazowieckiej, wywalczyła 6 miejsce.
Dnia 10 stycznia odbyły się rozgrywki Ligi OSiR w piłce ręcznej dziewcząt. Nasze zawodniczki pokonały dwie drużyny ze szkoły nr  16 i drużynę z 11, a uległy szkole nr 5, plasując się na II miejscu.
W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 16 stycznia rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Bełchatów w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych, będącymi jednocześnie półfinałem wojewódzkim w tej dyscyplinie sportu.
Bezapelacyjnym zwycięstwem reprezentacji SP nr 12 , podobnie, jak w roku ubiegłym i dwa lata wcześniej, zakończyły się drużynowe mistrzostwa miasta Piotrkowa Trybunalskiego chłopców w tenisie stołowym szkół podstawowych.
Dnia 9 stycznia w hali „Relax” odbyły się rozgrywki szkolnej ligi OSiR w piłce ręcznej chłopców.
14-12-2017

Podwójne Złoto!

11 grudnia odbył się Finałowy Turniej Młodzieżowej Szkolnej Ligi Osir. Sukcesem był już sam awans do finału po dwie nasze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.
Marysia Paradowska z klasy VIc zwyciężyła indywidualnie w Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbył się 5 grudnia w hali Osir.
Jak corocznie, piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w pierwsze sobotnie, grudniowe dopołudnie Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
Dnia 15 listopada w hali sportowej „Relax” odbył się mecz sparingowy piłki ręcznej dziewcząt klas piątych sportowych.
Dnia 17 listopada w piątek w Łodzi odbył się XII finał wojewódzki "Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie" w ramach Policyjnej  Akademii Bezpieczeństwa.
Zakończyły się rozgrywki ligi osir w piłce koszykowej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły zajęły w nich 2 miejsce.