W naszej szkole miniony tydzień obfitował w rozgrywki o tytuł mistrza miasta w koszykówce dziewcząt i chłopców.
Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły z klasy 7s, Krzysztof Szymański, został Wicemistrzem Polski i dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w kolarstwie torowym. Gratulujemy!
W ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 17.11.2023 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Tryb. w szachach.
W ramach Igrzysk Dzieci w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u 14.11.2023 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas IV-VI.
Dnia 6 listopada odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym dziewcząt klas IV - VI w ramach Igrzysk Dzieci.
Dnia 6 listopada na basenie przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tuż po sąsiedzku, bo w hali Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, 31.10.2023 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych klas VII-VIII.
Dnia 10 października 2023 r. nasi Mistrzowie Miasta wystartowali w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w PCS w Bełchatowie.
Dnia 4 października na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dnia 21 września na stadionie „Concordia” odbyły się Mistrzostwa Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58