Bezapelacyjnym zwycięstwem reprezentacji SP nr 12 , podobnie, jak w roku ubiegłym i dwa lata wcześniej, zakończyły się drużynowe mistrzostwa miasta Piotrkowa Trybunalskiego chłopców w tenisie stołowym szkół podstawowych.
Dnia 9 stycznia w hali „Relax” odbyły się rozgrywki szkolnej ligi OSiR w piłce ręcznej chłopców.
14-12-2017

Podwójne Złoto!

11 grudnia odbył się Finałowy Turniej Młodzieżowej Szkolnej Ligi Osir. Sukcesem był już sam awans do finału po dwie nasze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.
Marysia Paradowska z klasy VIc zwyciężyła indywidualnie w Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbył się 5 grudnia w hali Osir.
Jak corocznie, piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował w pierwsze sobotnie, grudniowe dopołudnie Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
Dnia 15 listopada w hali sportowej „Relax” odbył się mecz sparingowy piłki ręcznej dziewcząt klas piątych sportowych.
Dnia 17 listopada w piątek w Łodzi odbył się XII finał wojewódzki "Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie" w ramach Policyjnej  Akademii Bezpieczeństwa.
Zakończyły się rozgrywki ligi osir w piłce koszykowej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły zajęły w nich 2 miejsce.
Dnia 10 listopada w hali „Relax” odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły dzielnie walczyła, ale ostatecznie zajęła III miejsce. Trenerem zespołu jest Małgorzata Franas.
Dnia 6 listopada  w hali sportowej „Relax” odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce ręcznej chłopców.
Dnia 25 października 2017 r. nasze Wicemistrzynie Rejonu wystartowały w Finale  Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, które odbyły się w Poddębicach.

W zakończonych rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Szkolnej w piłce koszykowej chłopców organizowanej przez piotrkowski OSiR,uczniowie naszej szkoły zajęli 1 miejsce.
W czwartek 19.10.2017r. w naszej szkole odbył się finał powiatowego konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie o nazwie " Policyjna Akademia Bezpieczeństwa" organizowanego w ramach programu "Bezpieczne Miasto 2017".
Dnia 17 października jako mistrzowie miasta pojechaliśmy do Zelowa na zawody rejonowe w sztafetowych biegach przełajowych.
Dnia 17 października 2017 r. nasze Mistrzynie Miasta wystartowały w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, które odbyły się w Zelowie.