Sukcesy pozaszkolne w roku szkolnym 2003/2004

Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2003/2004.
  • logoW październiku 2004 w Ogólnopolskim Konkursie Internetowym Wydawnictwa PWN pt. "Moja przygoda z językiem niemieckim" wyróżnienie zdobyła Katarzyna Bogucka

• W VIII Ogólnopolskim Dziecięcym Konkursie Literackim o "Złoty kałamarz" za pracę literacką na temat: Małe ojczyzny w drodze do Unii Europejskiej II miejsce zajęła Joanna Czapla.
  •
  • W III Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym "Szansa na szóstkę" IV miejsce zajęła Magdalena Lara, natomiast Joanna Czapla została finalistką.

• 24.04.2004 w Konkursie Ekologicznym "Nie wypalaj trawy - przecież nie zabija się skowronków" III miejsce zajęli: Maciej Kacprzyk i Aleksandra Grygiel.

• dyplom24.04.2004 w Przeglądzie Teatrów Szkolnych grupa teatralna "Trzpioty" z naszej szkoły otrzymała wyróżnienie za kostiumy.