Na poczatku grudnia poznaliśmy wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr 2018", organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz firmę Learnetic SA.
Przedstawiciele naszej szkoły wywalczyli II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Życzliwość ważna rzecz" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
W dniu 23 listopada zostały ogłoszone wyniki XIX Powiatowego Konkursu Literackiego "Kiedy myślę Polska" zorganizowanego przez Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, Starostwo Powiatu Piotrkowskiego, Miejską Bibliotekę Publiczną i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w Piotrkowie Tryb.
W sobotę, 10 listopada 2018 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu odbył się kolejny 27. Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie.
Uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania (Code Week). Akcja wspierana jest od lat przez Ministerstwo Cyfryzacji, a nasza szkoła zawsze aktywnie uczestniczy w tej akcji :)
27 września w Woli Krzysztoporskiej odbył się XI Międzyszkolny konkurs pt. „The History of the Royal Family”, po raz pierwszy adresowany do uczniów klasy VII i VIII szkoły podstawowej.
Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczynamy od sukcesu Nikoli Krupy, która wyśpiewała główną nagrodę!
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Nasza witryna szkolna świętuje 16 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2016/ 2017.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2015/2016.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2014/2015.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2013/2014.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2012/2013.
Najważniejsze sukcesy pozaszkolne w roku 2011/2012.