Sportowiec Roku 2018/2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

logoTrwa XVII Konkurs na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymuje odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA 12. LUTEGO 2019 ROKU:

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
37
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
Renkiel Miłosz
Nadajewska Marta
Majchrzak Adam
Krawczyńska Natalia
Maciołek Wiktor
Anglart Julianna
Kaczmarek Nina
Mazur Milan
Schindler Julia
Adaczyńska Katarzyna

Grzesik Patryk
Juszyński Aleksander
Gajda Aleksandra
Jakubik Julia
Kowalska Wiktoria
Łęgowiak Martyna
Malinowska Nikola
Stańczyk Laura
Stępień Julia
Warych Martyna
Marchlewicz Kacper
Juszyński Adrian
Kwapisz Bartosz
Wiernicka Zuzanna
Chojwa Michał
Dziadczyk Kacper
Pstrokoński Maciej
Ryżewski Paweł
Malinowska Oriana
Godlewski Adrian
Głowacka Matylda
Bąbol Wiktor
Gaj Jakub
Rogoziński Filip
Olczyk Anita
Dulin Wiktoria
Wysocka Natalia
Tomaszczyk Oliwia
Paradowska Maria
Górnisiewicz Bartosz
Kuśmierek Patryk
Urbański Mateusz
Rudnicki Jakub
Fisiak Igor
Miara Mateusz
Stanik Patryk
Świderek Olaf
Kwapiński Maciej
Błaszczyk Mikołaj
Gajda Jan
Gos Arkadiusz
Kuśmierek Jakub
Walasek Szymon
Brylikowska Oliwia
Baraniuk Julia
Gajda Julia
Nowak Mikołaj
Wiśniewski Bartosz
Pietrzyk Dawid
Świtała Hanna
Ezsiasz Wiktoria
Stefańska Dominika
Skoczek Magdalena
Woźniakowski Dawid
Dawidowicz Wiktoria
Mazur Miłosz
Milewicz Nikola
Misiewicz Adrian
Lorek Joanna
Dziadczyk Julita
Łuczak Amelia
Kędra Jakub
Król Jakub
Dudek Wiktoria
Wójcicka Natalia
Wójcicka Nadia
Kardas Zuzanna
Szyszkowska Julia
Misztela Radosław
Dudkiewicz Alan
Bujakowski Hubert
Depa Michał
Kędra Seweryn
Kowalski Igor
Krasowiak Wiktor
Majewski Piotr
Świątek Jakub
Rogoziński Paweł
Król Jan
Doleciński Leon
Cieślik Filip
Nowakowski Filip
Urbański Kacper
Kwaśniewski Jakub
Gala Adam
Kołek Wiktoria
Domosławska Zuzanna
Zdulska Wiktoria
Szyjak Iga
Łęgowiak Kinga
Cieślak Jan
Żegota Marcel
Sobos Filip
Starnowski Igor
Tymanowski Gerard
Wachecki Dawid
Michalczyk Michalina
Adaszek Krzysztof
Cereń Tomasz
Czerwiński Sebastian
Dajcz Mateusz
Koźlik Piotr
Nowakowski Tobiasz
Pietrzyk Wiktor
Szafranek Igor
Gudź Maja
Kołowrotkiewicz Anna
Mikusek Amelia
Wachowska Wiktoria
Nowak Irena
Nowakowska Alicja
Tomaszczyk Nela
Sobczyk Igor
Starnawski Igor
Wyskwarski Dawid
Barańska Julia
Motylewska Nikola
Ubrych Patryk
Tobiasz Szymon
Klimczyk Mikołaj
Maszczyk Wiktoria
Baran Oliwia
Uniszewska Oliwia
Magiera Zuzanna
Cecotka Patrycja
Stankowska Aniela
Łukasik Marta
Dajcz Aleksandra
Wenerska Maria
Jakubik Zuzanna
Kuchta Julia
Kwapisz Klaudia
Rudziks Róża
Kopińska Iga
Uniszewska Daria
Zawadzka Małgorzata
Pruszczyk Barbara
Ryżewski Jakub
Stępień Szymon
Żurek Patryk
Kisiel Damian
Morawski Kacper

418
242
213
180
173
146
144
140
136
130

110
101
90
90
90
90
90
90
90
90
78
65
65
64
60
58
58
58
54
52
52
45
44
42
42
40
40
40
38
38
37
37
37
37
37
37
37
37
36
36
36
36
36
36
34
32
32
32
32
30
30
30
28
27
24
22
22
20
20
20
20
20
18
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
14
14
14
14
14
14
14
14
13
13
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
8
8
8
8
8
8
8
8
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
3

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU 3 (pobrań: 428)