Sportowiec Roku 2017/2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

logoTrwa XVI Konkurs na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymuje odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA 6. KWIETNIA 2018 ROKU:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
37
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
Nadajewska Marta
Gudź Maja
Renkiel Miłosz
Adam Majchrzak
Grzesik Patryk
Gaj Jakub
Nowak Mikołaj
Pstrokoński Maciej
Rybak Patryk
Malinowska Oriana

Rogoziński Filip
Tomaszczyk Oliwia
Markiewicz Marcel
Kaczmarek Nina
Skoczylas Kacper
Wiśniewski Bartosz
Juszyński Aleksander
Wenerska Maria
Klimczyk Mikołaj
Maj Maciej
Szyposzyńska Marcelina
Brylikowska Oliwia
Głowacka Matylda
Skoczylas Tymoteusz
Lasota Aleksandra
Zielonka Maria
Kołodziejczyk Joanna
Dziadczyk Kacper
Głowacka Julia
Lorek Joanna
Ryżewski Paweł
Olczyk Anita
Dajcz Aleksandra
Milewicz Nikola
Błaszczyk Mikołaj
Tobiasz Szymon
Marchlewicz Kacper
Doleciński Leon
Prochoń Kajetan
Szafranek Igor
Uniszewski Oskar
Gala Adam
Paradowska Maria
Chrapek Wiktoria
Świstak Julia
Zawada Patrycja
Chojwa Michał 
Dawidowicz Kacper
Król Jan
Tokarski Igor
Kopińska Iga
Włodarczyk Zuzanna
Głowacki Mikołaj
Wachecki Dawid
Stanik Patryk
Fisiak Igor
Woźniakowski Dawid
Kardas Zuzanna
Kwapisz Bartosz
Adaczyńska Katarzyna
Dudkiewicz Alan
Nowak Irena
Nowakowska Alicja
Tomaszczyk Nela
Urbański Mateusz
Maszczyk Wiktoria
Świderek Olaf
Płodzik Damian
Ubrych Patryk
Miara Mateusz
Gajda Natalia
Kozłowska Amelia
Malinowska Nikola
Różycka Julia
Uniszewska Daria
Wroniszewska Marika
Ezsiasz Wiktoria
Dawidowicz Wiktoria
Skoczek Magdalena
Gajda Julia
Motylewska  Nikola
Tymoteusz Skoczylas
Krawczyńska Natalia
Skalik Zuzanna
Łuczak Amelia
Szyjak Iga
Zdulska Wiktoria
Domosławska Zuzanna
Łęgowiak Kinga
Baraniuk Zuzanna
Merk Franciszek
Stefańska Dominika
Baraniuk Julia
Szyszkowska Julia
Ciecińska Natalia
Łęgowiak Martyna
Gajda Aleksandra
Anglart Juliana
Szulc Julita
Kowalska Wiktoria
Stańczyk Laura
Jagodzińska Amelia
Schindler Julia
Warych Martyna
Pruszczyk Barbara
Jarzębski Maciej
Milczarek Łukasz
Feldman Piotr
Koźlik Piotr
Gajda Jan
Gos Arkadiusz
Baranowski Mateusz
Morawski Kacper
Świątek Jakub
 
814
783
709
494
308
188
180
180
158
150

132
130
129
128
126
112
111
110
110
90
82
82
80
74
70
68
68
66
64
64
62
60
50
50
50
50
42
40
40
40
38
35
33
32
24
24
22
22
22
22
20
20
20
18
18
18
18
18
18
17
16
16
16
16
15
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
10
8
8
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2


 

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU 3 (pobrań: 370)