Sportowiec Roku 2017/2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =

logoTrwa XVI Konkurs na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymuje odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA 26. KWIETNIA 2018 ROKU:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
37
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
Gudź Maja
Nadajewska Marta
Renkiel Miłosz
Adam Majchrzak
Grzesik Patryk
Gaj Jakub
Nowak Mikołaj
Pstrokoński Maciej
Malinowska Oriana
Rybak Patryk

Tomaszczyk Oliwia
Markiewicz Marcel
Rogoziński Filip
Kaczmarek Nina
Skoczylas Kacper
Wiśniewski Bartosz
Wenerska Maria
Klimczyk Mikołaj
Juszyński Aleksander
Maj Maciej
Brylikowska Oliwia
Głowacka Matylda
Szyposzyńska Marcelina
Dajcz Aleksandra
Olczyk Anita
Skoczylas Tymoteusz
Lasota Aleksandra
Ryżewski Paweł
Zielonka Maria
Kołodziejczyk Joanna
Marchlewicz Kacper
Dziadczyk Kacper
Milewicz Nikola
Głowacka Julia
Lorek Joanna
Tobiasz Szymon
Doleciński Leon
Prochoń Kajetan
Szafranek Igor
Błaszczyk Mikołaj
Chrapek Wiktoria
Uniszewski Oskar
Świstak Julia
Gala Adam
Paradowska Maria
Zawada Patrycja
Nowak Irena
Nowakowska Alicja
Tomaszczyk Nela
Chojwa Michał 
Dawidowicz Kacper
Król Jan
Kardas Zuzanna
Jagodzińska Amelia
Tokarski Igor
Adaczyńska Katarzyna
Kopińska Iga
Włodarczyk Zuzanna
Głowacki Mikołaj
Gajda Natalia
Kozłowska Amelia
Malinowska Nikola
Różycka Julia
Uniszewska Daria
Koźlik Piotr
Wachecki Dawid
Stanik Patryk
Fisiak Igor
Woźniakowski Dawid
Kwapisz Bartosz
Dudkiewicz Alan
Ceran Tomasz
Czerwiński Sebastian
Adamek Krzysztof
Urbański Mateusz
Krasowiak Wiktor
Krawczyńska Natalia
Maszczyk Wiktoria
Świderek Olaf
Płodzik Damian
Ubrych Patryk
Miara Mateusz
Wroniszewska Marika
Ezsiasz Wiktoria
Dawidowicz Wiktoria
Skoczek Magdalena
Gajda Julia
Motylewska  Nikola
Tymoteusz Skoczylas
Bujakowski Hubert
Łęgowiak Martyna
Gajda Aleksandra
Anglart Juliana
Szulc Julita
Kowalska Wiktoria
Stańczyk Laura
Schindler Julia
Warych Martyna
Skalik Zuzanna
Milczarek Łukasz
Feldman Piotr
Gos Arkadiusz
Baranowski Mateusz
Świątek Jakub
Łuczak Amelia
Szyjak Iga
Zdulska Wiktoria
Domosławska Zuzanna
Łęgowiak Kinga
Baraniuk Zuzanna
Merk Franciszek
Stefańska Dominika
Baraniuk Julia
Szyszkowska Julia
Ciecińska Natalia
Mazur Miłosz
Depa Michał
Kowalski Igor
Godlewski Adrian
Majewski Piotr
Sobczyk Wiktor
Dziadczyk Julita
Jakubik Julia
Selerowicz Iga
Stępień Julia
Wysocka Natalia
Pruszczyk Barbara
Jarzębski Maciej
Gajda Jan
Morawski Kacper
 
1066
882
766
510
357
221
213
209
182
166

162
153
145
144
126
120
118
118
111
98
98
96
82
82
76
74
70
70
68
68
67
66
66
64
64
58
56
56
56
50
48
43
40
35
33
32
32
32
32
27
27
27
26
26
22
22
20
20
20
20
20
20
20
20
19
18
18
18
18
18
16
16
16
16
15
13
13
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
8
8
8
8
8
7
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
3
3
3

 

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU 3 (pobrań: 384)