Sportowiec Roku 2017/2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =

logoTrwa XVI Konkurs na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymuje odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA 25. STYCZNIA 2018 ROKU:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
Nadajewska Marta
Gudź Maja
Renkiel Miłosz
Adam Majchrzak
Grzesik Patryk
Malinowska Oriana
Gaj Jakub
Nowak Mikołaj
Kaczmarek Nina
Juszyński Aleksander

Tomaszczyk Oliwia
Wenerska Maria
Rybak Patryk
Skoczylas Kacper
Markiewicz Marcel
Szyposzyńska Marcelina
Skoczylas Tymoteusz
Pstrokoński Maciej
Zielonka Maria
Kołodziejczyk Joanna
Dziadczyk Kacper
Głowacka Julia
Głowacka Matylda
Lorek Joanna
Rogoziński Filip
Ryżewski Paweł
Olczyk Anita
Lasota Aleksandra
Marchlewicz Kacper
Wiśniewski Bartosz
Uniszewski Oskar
Paradowska Maria
Dajcz Aleksandra
Milewicz Nikola
Świstak Julia
Zawada Patrycja
Chojwa Michał 
Dawidowicz Kacper
Król Jan
Tokarski Igor
Maj Maciej
Wachecki Dawid
Stanik Patryk
Fisiak Igor
Woźniakowski Dawid
Kardas Zuzanna
Adaczyńska Katarzyna
Dudkiewicz Alan
Gala Adam
Urbański Mateusz
Kwapisz Bartosz
Maszczyk Wiktoria
Świderek Olaf
Płodzik Damian
Ubrych Patryk
Miara Mateusz
Chrapek Wiktoria
Gajda Natalia
Kozłowska Amelia
Malinowska Nikola
Różycka Julia
Uniszewska Daria
Wroniszewska Marika
Esiasz Wiktoria
Dawidowicz Wiktoria
Skoczek Magdalena
Gajda Julia
Motylewska  Nikola
Tymoteusz Skoczylas
Krawczyńska Natalia
Skalik Zuzanna
Łuczak Amelia
Szyjak Iga
Zdulska Wiktoria
Domosławska Zuzanna
Łęgowiak Kinga
Brylikowska Oliwia
Baraniuk Zuzanna
Merk Franciszek
Stefańska Dominika
Baraniuk Julia
Szyszkowska Julia
Ciecińska Natalia
Łęgowiak Martyna
Gajda Aleksandra
Anglart Juliana
Szulc Julita
Kowalska Wiktoria
Stańczyk Laura
Jagodzińska Amelia
Schindler Julia
Warych Martyna
Pruszczyk Barbara
Jarzębski Maciej
Milczarek Łukasz
Feldman Piotr
Koźlik Piotr
Gajda Jan
Gos Arkadiusz
Baranowski Mateusz
Morawski Kacper
Świątek Jakub
 
611
530
495
356
174
130
118
110
108
105

94
90
88
86
83
82
74
70
68
68
66
64
64
64
62
62
60
50
42
42
38
33
30
30
24
24
22
22
22
22
20
18
18
18
18
18
17
16
15
15
15
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
10
8
8
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2

 

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU 3 (pobrań: 354)