Przyjaciele Szkoły

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =

"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto - nie pytając o nic - wie, jakie są Twoje marzenia i spełni je."
"Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... - wtedy proste "dziękujemy!" - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić"

 

Rodzice, którzy w szczególny sposób wsparli działania naszej szkoły, otrzymali od społeczności SP 12 tytuł "PRZYJACIELA SZKOŁY".

Poznajmy ich:

Przyjaciel szkoły

GRZEGORZ KWAPISZ

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 składają serdecznie podziękowania za podarowanie 6 kompletów szachów.

Szachy zostały wykorzystane do zorganizowania I Turnieju Szachowego w naszej szkole, który odbył się w kwietniu 2017 roku.

 

BEATA STĘPIEŃPrzyjaciel szkoły

W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe w postaci zakupu monitora i odtwarzacza CD.

Jesteśmy wdzięczni za okazaną bezinteresowna pomoc, życzliwosć i wielkie serce.
 

DOROTA I TOMASZ NICIAKOWIEPrzyjaciel szkoły

Dyrekcja SP nr 12 składa serdeczne podziękowania za dobre serce, wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Serdeczne wyrazy podziękowania składa dyrektor szkoły - Anna Kulisa.
 

ANNA I KAMIL MISZTELOWIEPrzyjaciel szkoły

Dyrekcja SP nr 12 składa serdeczne podziękowania za wielokrotne i bezinteresowne wsparcie finansowe oraz za wykonanie nowych drzwi wejściowych do naszej szkoły.

Tego typu pomoc jest dla nas bezcenna.

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, proste: DZIĘKUJEMY zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.
 

logoJOANNA ŚWISTAK-WARDENCKA I WOJCIECH WARDENCKI

Uczniowie klasy IVC Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękują za podarowanie telewizora do Pracowni Języka Angielskiego (sala 12b).

Wykorzystanie sprzętu, który nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, z pewnością urozmaici lekcje języka angielskiego, zajęcia będą ciekawsze, a nauka tego przedmiotu łatwiejsza.
 

logoDARIUSZ PIEKARSKI

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie składają serdeczne podziękowania Panu Dariuszowi Piekarskiemu, właścicielowi firmy MAR & PARTNERS S.C. (www.marpar.com.pl) mieszczącej się przy ul. Sulejowskiej 45, za podarowanie płytek ściennych i podłogowych do toalety uczniowskiej.

 

logoIZABELA KULBAT

Dyrekcja,  wychowawczyni klasy IID p. Ewa Janowska - Nowak oraz uczniowie tej klasy składają serdeczne podziękowanie firmie Emerson, a w szczególności pani Izabeli Kulbat za podarowany klasie sprzęt komputerowy.

 

ANNA MISZTELA

logofotoDyrekcja, grono Pedagogiczne oraz uczniowie SP 12 serdecznie dziękują za przekazanie naszej szkole pięknej choinki wraz z ozdobami.

Choinkę tą można podziwiać na holu głównym koło sekretariatu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia :)


 

JOLANTA NADAJEWSKA

fotoDyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie dziękują za podarowane książki.

Dzięki Pani życzliwości nasza biblioteka wzbogaciła się o nowe pozycje, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

To wspaniałe, że spotykamy się z tak wielką życzliwością wobec naszej szkoły.