W dniu 10 października 2019r. uczniowie klasy Vf  pod opieką pani pedagog  Katarzyny Szymczyk i wychowawczyni Renaty Zajdy uczestniczyli w happeningu "Balon za uśmiech” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w ramach projektu "Wesoła rodzina”.
W dniu 26.09.2019 r w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego celem jest propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy oraz zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych.
27 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji odbyła się dyskoteka. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Wypoczęci, uśmiechnięci uczniowie wrócili do swoich klas, kolegów, koleżanek i wychowawców.
Pomimo trwających wakacji grupa uczniów naszej szkoły spotkała się z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Tematem spotkania była rozmowa o ekologii.
Wszystkim naszym uczniom życzymy wpaniałych, gorących wakacji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
W środę, 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Na apelu pożegnaliśmy absolwentów klasy VIII.
Najciekawsze wydarzenia  w roku szkolnym 2018/2019
Dnia 10 maja 2019r. uczniowie z klasy Ia wraz z wychowawczynią Sylwią Skórkowską wybrali się do Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim na spotkanie czytelnicze pt. „Bohaterowie książek Kornela Makuszyńskiego”.
Dnia 21 maja 2019 roku, nauczyciele bibliotekarze oraz uczniowie działający w aktywie bibliotecznym zorganizowali po raz dwunasty Dzień Kolekcjonera pod hasłem: Każdy ma jakiegoś bzika. Nasi młodzi hobbiści z roku na rok coraz liczniej biorą udział w imprezie, prezentując swoje zbiory.
W dniu 15 maja uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w zajęciach Robotyki i Programowania. Zajęcia zostały przeprowadzone przez Fundację Nowoczesnej Edukacji Informatyczno-Technologicznej.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2016/2017.

Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2015/2016.

Podsumowanie najważniejszych wydarzeń w roku szkolnym 2014/ 2015.