Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2019/2020.
W maju 2020r. z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy zorganizowano po raz trzynasty Dzień Kolekcjonera pod hasłem: Każdy ma jakiegoś bzika.
Szanowni Rodzice i Uczniowie! Dziękujemy za przesłanie zdjęć w ramach akcji „Jesteśmy razem! Tęsknimy!”.
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich został ustanowiony w 1995 roku przez UNESCO. W tym dniu szczególnie promuje się czytelnictwo i zwraca uwagę na ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.
28 lutego odbył się w naszej szkole apel organizowany w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klasy 6e pod opieką p. Joanny Sety przygotowali przedstawienie ukazujące zagrożenia wynikające z używania urządzeń elektronicznych połączonych z Internetem.
24 lutego uczniowie klasy 2a odwiedzili Multimedialną Bibliotekę. Uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. „Palcem po mapie z Koziołkiem Matołkiem”.
W ramach cyklu „Niecodzienne spotkanie z Patronem” nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili  dla uczniów klas czwartych zajęcia biblioteczne w Sali Patrona i czytelni szkolnej.
Dnia19 lutego 2020 roku, uczniowie klasy Ib wzięli udział w zajęciach dogoterapii.
Walentynki to czas przyjaźni, miłości, życzliwości, radości. W tym dniu w naszej bibliotece szkolnej dominował kolor czerwony określany symbolem miłości.
11 lutego w całej Polsce obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu 2020. W obchody włączyła się także nasza szkoła.
W dniu 14 lutego, z okazji Święta Zakochanych w naszej szkole przedstawiono program artystyczny pt. „Walentynki z przymrużeniem oka”.
31 stycznia 2020 roku uczniowie klasy I b i II a przygotowali dla swoich babć i dziadków przedstawienie z okazji ich święta.
Najciekawsze wydarzenia  w roku szkolnym 2018/2019
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2017/2018
Podsumowanie najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w roku szkolnym 2016/2017.