IX Konkurs Kolęd i Pastorałek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =

W dniu 05.12.2019 roku w naszej szkole rozbrzmiewały piękne nuty tradycyjnych i współczesnych kolęd i pastorałek na IX Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród braci szkolnej.

Głównymi  celami  przeglądu  była: popularyzacja  śpiewania kolęd, rozwijanie umuzykalnienia dzieci, integracja społeczności uczniowskiej. Do konkursu zgłosiło się ponad 50 uczestników z klas I – VIII. Komisja   konkursowa: przewodnicząca Pani Dyrektor Anna Kulisa, członkowie: Cecylia Jakubiak, Joanna Stalbowska, Paulina Poterała, Marta Sztompka-Stępień, Ewelina Siniarska, Dariusz Głowacki brała   pod   uwagę   dobór   repertuaru, poprawność  wykonania  linii melodyczno – rytmicznej, intonację i całokształt  wykonania utworu.
Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kategoria wiekowa I – III
NAGRODY:
I miejsce – Anna Zwolińska  kl. IIIc
II miejsce - Kacper Krystkiewicz kl. Id
II miejsce - Magdalena Midera kl. IIId
II miejsce  -  Maja Stachaczyk  kl. IIIe
III miejsce – Ewa Stawicka  kl. Ic
III miejsce – Kaja Warzocha kl. Id
III miejsce – Maja Sas  kl. IIe
III miejsce – Julia Uszakow  kl. IIIc
III miejsce – Zuzanna Żerek kl. IIIe
WYRÓŻNIENIA:
Pola Druszcz kl. Ib, Maja Kulbat kl. Id
 
Kategoria wiekowa IV – VIII
NAGRODY:
I miejsce – Lena Kabzińska kl. VIIe
I miejsce – Zuzanna Wiernicka kl. VIIe
II miejsce – Nikola Krupa kl. IVa
II miejsce  -  Zofia Mędasik  kl. IVc
II miejsce – Inez Schindler  kl. Vc
II miejsce – Nadia Żegota kl. VIe
III miejsce – Lena Czarnucha  kl. IVc
III miejsce – Maja Fałek  kl. VIe
III miejsce – Laura Hadryś kl. VIIf
WYRÓŻNIENIA:
Lena Cieślak kl. IVb, Weronika Antczak kl. Vf

W trakcie przeglądu społeczność szkolna poczuła magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dyrektor szkoły, pani Anna Kulisa, pogratulowała artystom z "12", chwaląc indywidualizacje wokalne, „pomysł na swój występ na scenie” oraz elementy teatralizacji.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim laureatom, uczestnikom oraz ich opiekunom, którzy nie szczędzą swojej pracy na rzecz rozwoju talentów swoich wychowanków!

 Organizatorzy: Alicja Stobiecka, Aleksandra Wincencjusz, Dariusz Głowacki.
 
powrót