Zakończył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Bądź książkowym bohaterem – wciel się w ulubioną postać literacką” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
Zakończył się Szkolny Konkurs Biblioteczny „WIELKANOC 2020 – projekt karty świątecznej” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
Uczniowie klas I - VIII wzięli udział Konkursie plastycznym na projekt karty świątecznej   „Wielkanoc 2020”. Zwycięzców poznamy w późniejszym terminie. Zapraszamy do galerii.
Dnia 04.03.2019r. poznaliśmy zwycięzców IX Szkolnego Konkursu Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.
Zakończył się I Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas piątych na najlepszy projekt kartki świątecznej. Do konkursu zgłoszono 26 prac.
W dniu 05.02.2020r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas piątych wzięli udział w Konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną w programie MS Paint. Do finału zakwalifikowało się 26 prac. Zwycięzców poznamy po świętach. Zapraszamy do galerii.
W grudniu w klasach trzecich odbył się Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna".

W dniu 05.12.2019 roku w naszej szkole rozbrzmiewały piękne nuty tradycyjnych i współczesnych kolęd i pastorałek na IX Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród braci szkolnej.

W naszej szkole,  07.11.2019 roku, odbył się IX Szkolny Przegląd Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Biblioteczny „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”.
Dnia 31.10.2019r. komisja w składzie: Pani dyrektor Anna Kulisa, Małgorzata Karczewska, Karolina Majchrzak, Beata Pruszczyk przyznała nagrody oraz wyróżnienia.

Wykaz najważniejszych sukcesów naszych uczniów w konkursach szkolnych.