W dniu 29 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się I Międzyszkolny Turniej „Pierwsza Pomoc - Ratujemy Życie” pod honorowym patronatem Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Jubileuszowy XXV Wojewódzki Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego został rozstrzygnięty!
W dniu 24 listopada braliśmy udział w „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa” na etapie wojewódzkim w Łodzi.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Raduje się serce...", który odbył się piątek 24 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu  listopadowego święta życzliwości nasza Szkoła reprezentowana przez uczennice klasy7c pod opieką nauczyciela plastyki Gabrielę Szymańską Kaczmarek odebrały III nagrodę za happening Stop Przemocy.
W poniedziałek, 20 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się V Konkurs Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła została przyjęta do ogólnopolskiego projektu OSEhero wspieranego przez Ministerstwo Cyfryzacji i NASK.
W środę, 8 listopada 2023 r. w Wolborskim Centrum Kultury, zorganizowano  II Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej "Z młodej piersi się wyrwało...".
Julia Turska z klasy 7c zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Instalogik zdobywając 263 punkty na 300 możliwych.
Piękne prace plastyczne wykonane przez Julkę Turską i Justynę Filipek można było podziwiać podczas wernisażu „Zaczarowany świat muzyki” w Mediatece 800-lecia.