Sportowiec Roku 2019/2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
logoTrwa XVIII Konkurs na Najlepszego Sportowca SP nr 12.  Udział w nim biorą uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły.

Za osiągnięcia sportowe szkolne, międzyszkolne, wojewódzkie, rejonowe czy ogólnopolskie uczeń otrzymuje odpowiednią ilość punktów.

Najlepsza 10-tka zostanie nagrodzona pamiątkowymi statuetkami na zakończenie roku szkolnego.
 

STAN NA 8. MARCA 2020 ROKU:

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
37
31
32
33
34
35
36
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127

Nadajewska Marta    
Mazur Miłosz
Krawczyk Natan    
Renkiel Miłosz    
Grzesik Patryk    
Marchlewicz Kacper    
Juszyński Aleksander    
Nowak Mikołaj    
Gaj Jakub    
Wiernicka Zuzanna  
 
Dudkiewicz Alan    
Wiśniewski Bartosz    
Brylikowska Oliwia    
Kaczmarek Nina    
Król Anastazja    
Gala Adam    
Anglart Julianna    
Chojwa Michał    
Karwulewicz Maria    
Głowacka Matylda    
Maciołek Wiktor    
Kwapisz Bartosz    
Nowakowska Alicja    
Hadryś Laura    
Kiełkiewicz Julia    
Lorek Joanna    
Łuczak Amelia    
Stępień Filip    
Gajda Jan    
Krawczyńska Natalia    
Gos Arkadiusz    
Skoczylas Tymoteusz    
Sobczyk Wiktor    
Adaczyński Piotr    
Misztela Kacper    
Kaflak Maja    
Stępień Julia    
Godlewski Adrian    
Dajcz Aleksandra    
Malinowska Nikola    
Świstak Julia    
Olczyk Anita    
Tomaszczyk Oliwia     
Tomaszczyk Nela    
Nowakowski Tobiasz    
Koźlik Piotr    
Bąkowicz Oliwia    
Kuśmierek Jakub    
Nurkowski Adrian    
Głowacka Julia    
Głowacki Mikołaj    
Żerek Antoni    
Feldman Piotr    
Olczak Kornelia    
Cieślak Nadia    
Dziadczyk Julita    
Laśkiewicz Julia    
Łęgowiak Martyna    
Szafranek Olaf    
Juszyński Adrian    
Żak Szymon    
Stępień Jan    
Kuśmierczyk Maksymilian    
Malinowska Oriana    
Milczarek Łukasz    
Stanecka Zofia    
Warych Zuzanna    
Strzelczyk Julia    
Gałązka Marcel    
Dajcz Mateusz    
Nowakowski Filip     
Pietrzyk Wiktor    
Luber Lena    
Waliszczak Zuzanna    
Milewicz Nikola    
Wenerska Maria    
Wieczorek Karolina    
Bujakowski Hubert    
Miller Oliwier    
Wachowska Maja    
Antczak Weronika    
Jodka Michał    
Misztela Radosław    
Rybak Patryk    
Tobiasz Szymon    
Malinowska Sofija    
Stępień Nina    
Buczkowska Karolina    
Błaszczyk Mikołaj    
Król Jan    
Mazur Miłosz    
Jakubik Jakub    
Koziorowski Bartosz    
Luber Olaf    
Nowak Maciej    
Adamus Igor    
Przybył Maciej    
Głowacki Adam    
Olczak Maja    
Trzcińska Wiktoria    
Wolna Zofia    
Gajda Natalia    
Kardas Zuzanna    
Kozłowska Amelia    
Warych Martyna    
Buczyńska Patrycja    
Nowak Iga    
Adaszek Krzysztof    
Konopacki Piotr    
Łosiewicz Dominik    
Cieślik Filip    
Czajka Martyna    
Olczyk Kornelia    
Milczarek Julia    
Majewski Piotr    
Walasek Szymon    
Chrapek Wiktoria    
Kacperczyk Maciej    
Szafranek Igor    
Kopka Tobiasz    
Olejnik Hubert    
Sęk Alan    
Rogoziński Filip    
Pstrokoński Maciej    
Dziadczyk Kacper    
Krasowiak Wiktor    
Chojwa Gabriel    

686
285
264
244
236
206
203
183
157
144

132
132
116
116
110
110
96
86
84
72
72
70
66
64
64
64
64
64
64
60
60
54
54
53
53
52
52
52
52
52
52
48
48
48
46
44
42
40
40
40
40
37
37
36
36
36
36
36
35
34
34
34
32
32
32
30
28
28
28
27
24
22
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
18
18
18
17
16
16
15
15
15
15
15
15
14
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
11
8
8
7
7
6
6
5
5
5
5
2

Załączniki artykułu

REGULAMIN PLEBISCYTU 3 (pobrań: 570)