Tenisiści stołowi w Finale Wojewódzkim!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
W Hali Sportowej przy ul. Leśnej w Dobryszycach 25 października rozegrano półfinał drużynowych mistrzostw województwa łódzkiego szkół podstawowych w tenisie stołowym chłopców klas VII-VIII, będący jednocześnie mistrzostwami rejonu Bełchatów. Tradycyjnie bardzo udanie wystąpiła w nich reprezentacja SP nr 12 Piotrków Tryb., która wcześniej wywalczyła tytuł mistrza Piotrkowa Trybunalskiego.
Nasi chłopcy wystąpili w składzie: Aleksander Juszyński, Miłosz Renkiel i Bartosz Kwapisz w asyście nauczyciela wf, a zarazem instruktora tenisa stołowego Wiesława Kozicy.

Wśród 7 drużyn turniej rozgrywano systemem w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu grupy eliminacyjnej A nasi reprezentanci pokonali 3:0 SP nr 1 Bełchatów, następnie wygrali 3:2 z SP 9 Radomsko i 3:0 z SP 2 Działoszyn, awansując do grupy finałowej z pierwszego miejsca. Tu z zaliczonym zwycięstwem grupowym z eliminacji 3:2 z SP 9 Radomsko pokonali jeszcze 3/1 SP Sulmierzyce oraz 3:1 SP Kietlin i zdobyli także tytuł mistrzów rejonu Bełchatów.

Mistrzostwo zapewniło im czwarty z rzędu awans do finałowego turnieju mistrzostw województwa łódzkiego, który odbędzie się 7 listopada 2019 roku w Wieruszowie.
 
powrót