Spotkanie z Wyspiańskim

23 października uczniowie klasy 8b z opiekunem Dagmarą Kołowrotkiewicz brali udział w Spotkaniu z Wyspiańskim w ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie.
W trakcie imprezy zorganizowanej z dużym rozmachem i kreatywnym podejściem do tematu, uczniowie mogli dowiedzieć się o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Podopieczni klasy 8b czynnie uczestniczyli w spotkaniu biorąc udział w grze terenowej, konkursie wiedzy o życiu Stanisława Wyspiańskiego. W grupach pracowali nad plakatem i kolorowaniem dzieł artysty. Wszystkie konkurencje były oceniane i punktowane.

Nasi uczniowie pracowali bardzo sumiennie i wykazali się dużą znajomością tematu.

W indywidualnym konkursie wiedzy o życiu i twórczości Wyspiańskiego I miejsce zajęła Patrycja Duchnowska, II miejsce Szymon Tobiasz

W konkursie grupowym I miejsce zajęły dziewczynki z gr.2 w składzie:
Patrycja Duchnowska
Oliwia Malec
Inga Bąbol
Katarzyna Burda
Romana Romanenko
Gabriela Wójcik
Aleksandra Lasota

Gratulacje dla całej klasy 8b!