Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne społeczności szkolnej, zajęcia zostają zawieszone od 12 do 25 marca br. włącznie. Poniżej informacja Dyrektora Szkoły.
13-03-2020

Konkurs plastyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z 20 marca br. uruchamiamy zdalne nauczanie. ZOBACZ ZADANIA
Bardzo prosimy o zapoznanie się z pilnym komunikatem Dyrektora Szkoły Pani Anny Kulisy:
Dnia 04.03.2019r. poznaliśmy zwycięzców IX Szkolnego Konkursu Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.
Początek marca obfitował w rozgrywki szkolne w piłce koszykowej chłopców. W naszej hali sportowej rywalizowali uczniowie piotrkowskich szkół podstawowych nr 2, 3, 5, 8, 12, 16.Nasi dzielni zawodnicy nie dali szans rywalom zdecydowanie ich pokonując w każdym swoim pojedynku,pozostając jednocześnie MISTRZAMI MIASTA!!!
28 lutego odbył się w naszej szkole apel organizowany w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie klasy 6e pod opieką p. Joanny Sety przygotowali przedstawienie ukazujące zagrożenia wynikające z używania urządzeń elektronicznych połączonych z Internetem.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w zajęciach Koła Informatycznego pod opieką Karoliny Majchrzak wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Programistycznym "Sztuczna inteligencja".
Prosimy o zapoznanie się z informacjami Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania w przypadku powrotu ze strefy występowania koronawirusa oraz zalecenia, jak chronić się przed wirusem.
24 lutego uczniowie klasy 2a odwiedzili Multimedialną Bibliotekę. Uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. „Palcem po mapie z Koziołkiem Matołkiem”.
Zakończył się I Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas piątych na najlepszy projekt kartki świątecznej. Do konkursu zgłoszono 26 prac.
24-02-2020

Podziękowanie

Biblioteka szkolna składa serdeczne podziękowanie pani Gabrieli Szymańskiej-Kaczmarek za nieodpłatne przekazanie na rzecz biblioteki 40. pozycji książkowych, które w znacznym stopniu zwiększyły nasz księgozbiór.
Dnia19 lutego 2020 roku, uczniowie klasy Ib wzięli udział w zajęciach dogoterapii.
24-02-2020

UWAGA!

Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego ogłaszają nabór do klasy IV sportowej o profilu piłki koszykowej dla chłopców i dziewcząt na rok szkolny 2020/2021.
30 stycznia 2020 r. odbył się w Woli Krzysztoporskiej I Międzyszkolny Konkurs „America – Land of Beauty and Splendour”.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl