18.04 nasza hala sportowa okazała się bardzo niegościnna dla piotrkowskich szkół podstawowych rywalizujących w koszykówce 3x3.
Kacper Nowakowski z 6c zwyciężył w Konkursie Mistrzowie Pythona!
Uczennica klasy 7c. Julia Turska  odniosła wielki sukces podczas konkursu Inslalogik organizowanego przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.
Dnia 8 kwietnia uczniowie klasy 2b, 2d i 2e wzięli udział w warsztatach eksperymentalnych.

W dniu 15.04.2024r. klasa 1d uczestniczyła w warsztatach w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w piotrkowskiej Mediatece.
We wtorek, 09.04.2024r., odbył się XII Przegląd Piosenki Anny Jantar  i Marka Grechuty pod patronatem Wójta Gminy Wola Krzysztoporska.  Do konkursowych przesłuchań przystąpiło 72 wykonawców z 10 szkół powiatu piotrkowskiego.
10 kwietnia 2024r. uczniowie z klas 1a i 1b uczestniczyli w kreatywnych zajęciach historycznych "Świat wokół nas. Dawniej i dziś"
25 marca świętowaliśmy dostojny jubileusz 40-lecia istnienia naszej szkoły.
To już kolejny raz, kiedy uczniowie klasy 3c w nietypowy sposób omówili lekturę Hugh Loftinga pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.
W dniu 8 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał konkursu ”Matematyczne Asy”.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024