Zwycięzcy Szkolnego Konkursu Plastycznego

Zakończył się Szkolny Konkurs Biblioteczny „WIELKANOC 2020 – projekt karty świątecznej” zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy.
. Komisja w składzie: Karolina Majchrzak, Małgorzata Karczewska, Anna Wolska, Agnieszka Olbromska po ocenie nadesłanych prac konkursowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasy I - III
I miejsce – Anna Zwolińska kl. IIIc
II miejsce – Nikodem Kowalewski kl. Ie, Łukasz Niciński kl. Ie
III miejsce – Martyn Majewski kl. Ie

Wyróżnienie:
Alan Świstak kl. Ic, Nikola Błaszczyk kl. Id, Jakub Kowalski kl. Ie, Jakub Kujawski kl. Ie, Lena Stołowczyk kl. Ib, Julia Turska kl. IIIc , Martyna Wojakowska kl. IIIc

Klasy IV – VIII
I miejsce – Bartłomiej Brózda kl. VIIe, Kacper Chwałowski kl. Vc
II miejsce – Maria Misztela kl. VIIId , Michalina Wiernicka kl. Vc
III miejsce – Irena Nowak kl. VIIb, Nina Okła kl. Va

Wyróżnienie:
Bartłomiej Adamek kl. Vc, Barbara Sędziak kl. Vc, Patryk Wysmyk kl. VIId, Maksymilian Kuśmierczyk kl. Vh, Jakub Dziano kl. VIe, Oliwia Fogiel kl. VIc, Zofia Szynkowska kl. VIId

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Gratulujemy!