XII Konkurs na najładniejszą grafikę komputerową

Znamy 10 finalistów!!! Łącznie oddano 1155 głosów!!!
Już po raz 12 organizujemy  Konkurs na najciekawszą grafikę komputerową wykonaną w programie graficznym MS Paint dla uczniów klas czwartych.

Konkurs składa sie z 3 etapów:
1 etap - nauczyciele informatyki wybierają najciekawsze prace wykonane wśród wszystkich uczniów klas czwartych.
2 etap - prace anonimowo zostały umieszczone na profilu facebookowym szkoły (KLIKNIJ). Do 21 maja internauci mogli oddawać głosy (lajkować) na prace według nich najładniejsze. Głosy oddawano także poprzez e-maila: sp12piotrkow@wp.pl. Wystarczy w tytule e-maila wpisać numer pracy (1 głos dziennie z 1 konta).

3 etap - 10 prac z największą ilością polubień przechodzi do rundy finałowej. Zwycięzców wybierze jury konkursowe: p.dyrektor Anna Kulisa,  Gabriela Szymańska-Kaczmarek, Karolina Majchrzak, Beata Pruszczyk, Joanna Seta i Alicja Stobiecka.

W pierwszym prace komisja oceniła prace biorąc pod uwagę względy estetyczne, ilość i jakość użytych narzędzi oraz pomysłowość.

Zakończył się II etap. Łącznie oddano 1155 głosów!!!

Prace, które uzyskały najwięcej głosów awansowały do finału, w którym Jury konkursowe wybierze zwycięzców. Wyniki poznamy 31 maja.

Prace finałowe:
nr 9 - Maja Kaflak - 180 głosów
nr 24 - Maja El Saheli - 132 głosy
nr 13 - Natasza Czaplińska  - 124 głosy
nr 35 - Oliwia Wiśniewska - 87 głosów
nr 12 - Zuzia Garno - 62 głosy
nr 14 - Patrycja Burzyńska - 59 głosów
nr 22 - Anastazja Król - 55 głosów
nr 40 - Iga Wiśniak - 46 głosów
nr 31 - Weronika Antczak - 43 głosy
nr 32 - Julia Milczarek - 38 głosów

Dziękujemy za udział w zabawie :)

Organizatorem konkursu jest Karolina Majchrzak.