Walczymy o sprzęt dla szkoły!!!

Walczymy o sprzęt tenisowy i zajęcia z tenisa dla naszej szkoły!!! Ważny jest każdy głos!!! Każdego dnia można oddać z jednego telefonu, tabletu czy komputera 5 głosów. Bardzo prosimy o wsparcie!!!

SP12 - KUŹNIA TENISOWYCH TALENTÓW. ZAGŁOSUJ!!!

70 zwycięskich szkół podstawowych  otrzyma zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci firmy Babolat.

SP 12 w Piotrkowie Tryb. to szkoła, w której wychowało się kilkudziesięciu tenisowych mistrzów województwa, kilkunastu medalistów mistrzostw Polski, a nawet medaliści mistrzostw Europy i Świata.

Najlepszy z nich – Kamil Majchrzak, to 20-krotny medalista mistrzostw Polski, uczestnik turniejów Wielkiego Szlema, zwycięzca Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich i reprezentant składu reprezentacji Polski.

Obecnie do naszej szkoły uczęszczają kolejne talenty tenisowe: Marta Nadajewska - druga 11-latka w Polsce, Adam Majchrzak - drugi 13-latek w Polsce i Miłosz Renkiel - ósmy 13-latek w województwie łódzkim.

Wiedza i 30-letnie doświadczenie pedagogiczne oraz trenerskie nauczyciela w-f i licencjonowanego trenera PZT/ITF - Wiesława Kozicy, połączone z życiową pasją, pozwoliło na stworzenie wyjątkowej atmosfery w szkole, by jej uczniowie także edukacyjnie skorzystali z innej dyscypliny sportu, jaką jest tenis.

Nasza szkoła posiada odpowiednią bazę do trenowania tenisa: 2 hale, Orlik oraz korty tenisowe w sąsiedztwie.

Chcielibyśmy kontynuować nasze tradycje tenisowe :) Bardzo prosimy o wsparcie i umieszczenie informacji na stronie z prośbą o oddanie głosów. Głosować można codziennie z telefonu, tableta czy smartfona. Z jednego sprzętu oddać można 5 głosów. Dziękujemy!

SP12 - KUŹNIA TENISOWYCH TALENTÓW. ZAGŁOSUJ!!!