Świetne wyniki w Mistrzostwach Miasta w pływaniu

Dnia 27 kwietnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w pływaniu klas IV – VI w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł".

Najlepszy czas w naszej drużynie uzyskała: Matylda Głowacka, która zajęła wśród klas 6 - I miejsce z czasem 15,91 s. oraz Maja Kaflak z klasy 4, która również stanęła na najwyższym podium. III miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Alicja Nowakowska z klasy 5c.

Naszą szkołę reprezentowały również: Nela Tomaszczyk, Irena Nowak, Maja Wachowska, Julia Głowacka, Patrycja Burzyńska.

Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę zajęli w klasyfikacji drużynowej III miejsce, a opiekunami naszych pływaków byli Renata Jadwiszczak i Radosław Zyga.