SP 12 najlepsza!!!

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły napisali egzamin ósmoklasisty NAJLEPIEJ w Piotrkowie oraz POWYŻEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ! Brawo!
31 lipca poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty, który w tym roku odbył się w wyjątkowych okolicznościach. Ze względu na epidemię nie został przeprowadzony w kwietniu, lecz w czerwcu. Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty było warunkiem ukończenia szkoły podstawowej, a jego wynik jest brany pod uwagę przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że ukończyliście naszą „dwunastkę”. Mamy nadzieję, że spełnią się Wasze marzenia i dostaniecie się do wybranej szkoły ponad ponadpodstawowej. Z takimi wynikami to bardzo realne :)