Laureaci "Młodego Przyrodnika"

W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi odbył się XIV Szkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny "Młody Przyrodnik".

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów klas VI-tych, którzy wyróżniają się wiedzą przyrodniczo – ekologiczną. Prace uczestników konkursu sprawdzała komisja w składzie: Teresa Glubowska  i Małgorzata Królikiewicz.

Spośród 21 uczestników najlepszymi przyrodnikami w szkole, którzy otrzymali tytuł laureata zostali:
Patrycja Duchnowska – kl. VIb
Amelia Madej – kl. VIb
Kajetan Prochoń – kl. VIb

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które na apelu wręczyła najlepszym młodym przyrodnikom Pani Dyrektor Anna Kulisa

Laureaci nagrodzeni zostali również ocenami celującymi z przyrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i  życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy, a uczniów klas V-tych zachęcamy do udziału w XV  edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.