II miejsce wyśpiewała Nikola i Lena

W dniu 30.01.2020r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. uczestnicy XV Wojewódzkiego Festiwalu „Kolęda Pieśnią Zgody” w niepowtarzalny sposób wsłuchiwali się w słowa najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.
Każdy uczestnik zaprezentował dowolnie wybrany utwór. Jury pod przewodnictwem Pana Zbigniewa Włodarczyka przyznało nagrody i wyróżnienia:
Szkoła Podstawowa klasy I – III
Wyróżnienie: Anna Zwolińska kl. IIIc

Szkoła Podstawowa klasy IV – VI
II miejsce – Nikola Krupa kl. IVa
Wyróżnienie: Nadia Żegota kl. VIe

Szkoła Podstawowa klasy VII – VIII
II miejsce – Lena Kabzińska kl. VIIe

Laureatkami konkursu zostały Nikola Albin kl. IIIc i Zuzanna Wiernicka kl. VIIe.

W Kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie Tryb., 2.02.2020r., odbył się koncert laureatów. Po podaniu do wiadomości wyników konkursu przez przewodniczącego jury, wręczone zostały nagrody i wyróżnienia.

Wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Słowa podziękowania należą się rodzicom i opiekunom uczniów. Dziękujemy im za współpracę z nauczycielami, za pracę ze swoimi dziećmi, jak również zachęcanie swoich pociech do wzięcia udziału w konkursie.

Opieka i przygotowanie: Alicja Stobiecka, Dariusz Głowacki.
Koordynator: biblioteka szkolna.