Dzień Otwarty w SP12

Dnia 8 maja o godzinie 16.30 przyszłoroczni uczniowie klas pierrwszych wraz z rodzicami i opiekunami wzięli udział w Dniu Otwartym szkoły.
Już przed szkołą pierwszaków witali starsi koledzy i koleżanki, zapraszając do murów szkoły.

Goście idąc holem głównym na salę gimnastyczną mogli obejrzeć wiele prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły oraz  Księgę Sukcesów.

Na hali Dyrektor szkoły p.Anna Kulisa przywitała gości i zaprosiła do wspólnego oglądania części artystycznej przygotowanej przez aktorów z klas II i III. Pierwszaki przeniosły się w świat bajek, gdzie spotkały swoich ulubionych bohaterów: Smurfy, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka i wielu wielu innych.

Po części artystycznej Pani dyrektor przekazała rodzicom i opiekunom informacje dotyczące przyszłego roku szkolnego. Dzieci poznały wychowawców i wraz z nimi udali się do sal lekcyjnych i na zwiedzanie szkoły.

W części bibliotecznej na młodych uczniów czekała kolejna niespodzianka: teatrzyk przygotowany przez naszych aktorów z grupy teatralnej "Kornelki 12". Zainteresowanie było olbrzymie.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystości, zapraszamy do obejrzenia filmiku.

A pierwszaków zapraszamy już we wrześniu :)