Całe podium dla „Dwunastki”

Dnia 05.04.2019r. w Szkole Podstawowej im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej odbył się VIII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.
Młodych artystów oceniało profesjonalne jury: Ewa Szymkiewicz – solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, Sławomir Bartkiewicz – kompozytor, muzyk, instrumentalista oraz Remigiusz Walter – muzyk, instrumentalista.

W przeglądzie wzięło udział 65. uczestników ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych powiatu piotrkowskiego i bełchatowskiego. Natomiast 13.04. 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbył się Koncert Laureatów.  Wyniki przeglądu przedstawiła przewodnicząca jury Ewa Szymkiewicz.

Nagrody i wyróżnienia przyznano w pięciu kategoriach:
1. Kategoria szkoła podstawowa, klasy I-III, soliści
I miejsce Nikola Krupa, kl. III
II miejsce Stanisław Piotrowski, kl. I
III miejsce Zofia Mędasik, kl. III
III miejsce Medard Miedzianowski-Szulc, kl. I
Wyróżnienia: Lena Cieślak, kl. III, Lena Czarnucha kl. III

2. Kategoria szkoła podstawowa, klasy IV – VI, soliści
II miejsce Zuzanna Wiernicka, kl. VI

Gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.
Opieka i przygotowanie: Alicja Stobiecka, Elżbieta Banaszczyk, Aleksandra Wincencjusz, Dariusz Głowacki.
Koordynator konkursu: biblioteka szkolna.