Całe podium dla „Dwunastki”!!!

W dniu 23 marca 2018r. odbył się VII Przegląd Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego pod patronatem Wójta Gminy Wola Krzysztoporska.
Ponad 50 młodych wykonawców wzięło udział w Przeglądzie. Laureatkami konkursu zostały: Magdalena Midera  kl.I , Pola Tomaszczyk  kl.I , Zofia Mędasik  kl.II, Antonina Orłowska  kl.II, Maja Chałubek kl.III, Kornelia Dobrowolska  kl.III, Nadia Binkowska  kl.III,
Joanna Kowalewicz  kl.III, Maja Kaflak  kl.III, Joanna Wachecka  kl.III, Lena Kabzińska kl.V, Aleksandra Dajcz  kl.VI, Oliwia Brylikowska  kl.VI, Marta Żak  kl.VI, Maria Paradowska  kl. VI.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

kategoria szkoła podstawowa  klasy I-III

II miejsce - Lena Czarnucha kl. IIc
III miejsce - Nikola Krupa kl. IIa

kategoria szkoła podstawowa klasy IV - VII

I  miejsce - Nina Kaczmarek kl. VIb

Natomiast w niedzielę, 8 kwietnia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbył się koncert laureatów konkursu, któremu towarzyszyło rozdanie nagród.

Gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Opieka i przygotowanie: Alicja Stobiecka, Elżbieta Banaszczyk, Aleksandra Wincencjusz, Dariusz Głowacki.
Koordynator konkursu: biblioteka szkolna.