08-08-2020

SP 12 najlepsza!!!

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły napisali egzamin ósmoklasisty ze wszystkich trzech przedmiotów NAJLEPIEJ w Piotrkowie oraz POWYŻEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ! Brawo!
Sukcesy uczniów osiągnięte we współzawodnictwie sportowym wewnątrzszkolnym, międzyszkolnym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Najważniejsze wydarzenia w roku szkolnym 2019/2020.
Zapraszamy do zapoznania się z wykazem podręczników, które należy zakupić na nowy rok szkolny 2020/2021:
Podsumowanie największych osiągnięć uczniów w konkursach i akcjach pozaszkolnych, miejskich  i ogólnopolskich.
Nasza witryna szkolna świętuje 18 urodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej "stronki" :)
Wszystkim uczniom SP 12 Dyrekcja Szkoły wraz z całym Gronem Pedagogicznym życzy wpaniałych, gorących wakacji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
Prosimy o zapoznanie się z informacją w załączniku dotyczącą rekrutacji.

ul. Belzacka 104
97-300 Piotrków Trybunalski